Protherm Gepard Condens 18/25 MKV

Protherm Gepard Condens 18/25 MKV
Naša cena s DPH:
916,99 €
Naša cena bez DPH:
764,16 €
Cenníková cena s DPH:
1 070,00 €
Ušetríte:
153,01 €
Zľava obchodu VYKURUJEM.SK:
14%
Dostupnosť:
3 až 6 dni
Katalógové číslo:
0010016110
ks

    
Popis tovaru

Plynový závesný kondenzačný kotol pre kúrenie Protherm Gepard Condens 18/25 MKV

 

Gepard Condens 18/25 MKV je závesný plynový kondenzačný kotol na vykurovanie s prípravou teplej vody prietokovým spôsobom, s možnosťou riadenia kotla podľa vonkajšej teploty.
 
Použitie:
Gepard Condens je ideálny pre domy alebo byty s jednou kúpeľňou. Je vybavený najmodernejším výmenníkom tepla z hliníkovej zliatiny novej konštrukcie, zaručujúci vysokú spoľahlivosť a životnosť s minimálnymi požiadavkami na údržbu. Je vhodný na výmenu starších závesných nekondenzačných kotlov pri minimálnych nákladoch na prispôsobenie do existujúceho vykurovacieho systému. Pri príprave teplej vody sa dosahuje maximálny prietok teplej vody 12,1 l/min pri Δt 30K. Malé rozmery, nízka hmotnosť a neveľký priestor potrebný pre údržbu ponúka väčšiu flexibilitu pri voľbe umiestnenia. 
 
 
 
Výhody:
 
 • významné úspory plynu vďaka kondenzačnej technike a plynulej regulácii výkonu,
 • komfort vykurovania s použitím regulácie podľa vonkajšej teploty (ekvitermická regulácia*),
 • prípravu teplej vody prietokovým spôsobom,
 • bezpečnosť a jednoduchosť použitia vďaka najnovším bezpečnostným funkciám,
 • jednoduchý ovládací panel s podsvieteným inverzným displejom s výbornou čitateľnosťou aj v tmavých miestnostiach a autodiagnostiku,
 • spolupráca s komunikačnými regulátormi - viac úspory a pohodlia.
 • nízku hmotnosť a jednoduché nainštalovanie do systému či už v novostavbe alebo pri výmene starších kotlov
 
* Snímač vonkajšej teploty nie je súčasťou dodávky kotla.
 
 

Parametre

Diskusia


 • Autor:
  Jano
  Dátum:
  15. 4. 2019

  Kotol sa jednoducho montuje, má jednoduché ovládanie, a čo je hlavné: rýchlo hreje vodu. Kotol je maličký, takže sa ľahko zmestí aj do menšej kúpelne. Dizajn pekný. Celkovo som spokojný.
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  15. 4. 2019

  Veľmi pekne ďakujeme.

Diskusia • Autor:
  Vlado
  Dátum:
  24. 1. 2017

  a tento kotol nemate skladom???
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  24. 1. 2017

  Dobrý deň. Nie, kotol Protherm Gepard 23 MTV je nedostupný. V ponuke máme iba: https://www.atria.sk/protherm-gepard-23-mov/ Pekný deň.
 • Autor:
  Lucia
  Dátum:
  16. 1. 2017

  Dobrý deň, chcem sa opýtať na kotol Protherm Gepard Condens 18/25 MKV. Či je vhodný na odvod spalín otvorom cez stenu, alebo musí byť komín. Ďalej aké termostaty sú vhodné prípadne či sa dá použiť MICROTIME LTD model 091. Ďalej aká je dodacia doba po objednaní. Ďakujem
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  16. 1. 2017

  Dobrý deň. Môže byť aj cez stenu, ak komín a termostat tam musí ísť thermolink: https://www.atria.sk/protherm-thermolink-p/ Pekný deň.
 • Autor:
  Radoslav
  Dátum:
  5. 1. 2017

  dobry den mal by som otazku aky kotol na podlahove kurenie (130m2) radiatory 6x(110m2) kazde kurenie je zvlast tahane v kotolni su ku kazdemu zvlast pripojky a kazdu vetvu zvlast tahat plus ohrev vody kde je zasobnik zo solarka potrebujem to vymenit teraz sme sa nastahovali a spotreba plznu za mesiac 600kubikov technik chce aby som namontoval tento kotolgepard condens 18/25 mkv dakujem poprosim o cenovu ponuku dakujem
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  5. 1. 2017

  Dobrý deň. Kotol Protherm Gepard Condens 1825 MKV nájdete na našej internetovej stránke:https://www.atria.sk/protherm-gepard-condens-18-25-mkv/ V emaily posielam cenovú ponuku. Pekný deň.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  10. 10. 2016

  Dobry den, chcem sa opytat ohladne termostatu na tento kotol. Presne tento kotol mam a termostat znacky honeywell asi ten nejlacnejsi mi cca kazdych 30min tak nechutne cvaka. Chcem sa opytat ake termostaty sa hodia ku kotlu ktore necvakaju, ako to instalovat. Dakujem a prajem pekny den
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  10. 10. 2016

  Dobrý deň. K tomuto kotlu sa nedá napojiť honeywell, jedine Protherm thermolink P2 https://www.atria.sk/protherm-thermolink-p-2-2/ Pekný deň.


 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.