Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

Ariston

Najpredávanejšie

17009 1 ariston cares premium 24 eu
–35 %
Ariston Cares Premium 24 EU
Predaj skončil
3300759
 (–35 %)
€1 010
16997 ariston clas premium evo 24
–35 %
Ariston Clas Premium EVO 24
Predaj skončil
3300457
 (–35 %)
€1 107
2 položiek celkom
17009 1 ariston cares premium 24 eu
–35 %
€1 010

Kondenzačný závesný kotol Ariston CARES PREMIUM 24 EU s prietokovým ohrevom TUV...

3300759
16997 ariston clas premium evo 24
–35 %
€1 107

Ariston CLAS PREMIUM EVO 24 CLAS PREMIUM EVO je plynový závesný kondenzačný kotol,...

3300457

Ariston Clas a Genus Premium kondenzačné kotly s prietokovým ohrevom

Závesné plynové kondenzačné kotly s funkciou AUTO a s triedou účinnosti A.

Široká rada kotlov pre vykurovanie dovoľuje uspokojiť akékoľvek požiadavky na potrebný výkon od 6 kW do 32 kWNový rad týchto kotlov ponúka maximálny komfort pre konečného užívateľa i servis.

Ariston je globálnym odborníkom v oblasti ohrevu vody a vykurovania. Ponúka ľuďom na celom svete výrobky s talianskym dizajnom, ktoré sú efektívnym a vysoko kvalitným riešením pre ich pohodlie. Vďaka odbornosti a hlbokému porozumeniu potrebám zákazníka nám dôverujú milióny rodín po celom svete už viac ako 50 rokov. Naše výrobky predávame vo viac ako 150 krajinách sveta.

Ariston je oceňovaný odborníkmi a profesionálmi za úsilie, ktoré vynakladá na zdokonaľovanie návrhov svojich výrobkov za účelom čo najrýchlejšej a najjednoduchšej údržby a inštalácie. Značka Ariston patrí do skupiny Ariston Thermo Group, svetového lídra v oblasti vykurovania a ohrevu vody.

HODNOTY ZNAČKY ARISTON

STAROSTLIVOSŤ
Naša prvá každodenná myšlienka je na zákazníkov a partnerov. Našim cieľom je ponúknuť im najlepšie riešenie a služby súvisiace s ich potrebami a požiadavkami tak, aby zlepšili a zjednodušili svoj aktívny život.

REŠPEKT
S vedomím zodpovednosti za našu budúcnosť sa pri realizácii zmien každodenne rozhodujeme v súlade a s ohľadom na životné prostredie a hľadáme trvalo udržateľné riešenia. Snažíme sa porozumieť rozdielnym kultúram, v ktorých žijeme a kladieme dôraz na rôzne potreby našich zákazníkov.

VÍZIA BUDÚCNOSTI
Všetko, čo robíme, má vplyv na budúcnosť. V tomto hektickom svete je našou úlohou predvídať potreby našich zákazníkov a partnerov, byť inovatívni a ponúkať intuitívne riešenia.

Domov je miesto, kde sa ľudia cítia bezpečne a môžu byť sami sebou, kde sú šťastní a kde sú milovaní. Je to miesto, kde trávime príjemné chvíle. Miesto plné života a drahocenných okamihov.Ariston sa stará o každodenný komfort ľudí, aby si mohli naplno užiť vzácny a príjemný čas prežitý doma, deň za dňom.

"KOMFORT VÁŠHO DOMOVA JE NAŠIM POSLANÍM"

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie