Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

Ariston

Najpredávanejšie

17009 1 ariston cares premium 24 eu
–34 %
Ariston Cares Premium 24 EU
Predaj skončil
3300759
 (–34 %)
€1 010
16997 ariston clas premium evo 24
–34 %
Ariston Clas Premium EVO 24
Predaj skončil
3300457
 (–34 %)
€1 107
2 položiek celkom
17009 1 ariston cares premium 24 eu
–34 %
€1 010

Kondenzačný závesný kotol Ariston CARES PREMIUM 24 EU s prietokovým ohrevom TUV...

3300759
16997 ariston clas premium evo 24
–34 %
€1 107

Ariston CLAS PREMIUM EVO 24 CLAS PREMIUM EVO je plynový závesný kondenzačný kotol,...

3300457

Ariston Clas a Genus Premium kondenzačné kotly s prietokovým ohrevom

Závesné plynové kondenzačné kotly s funkciou AUTO a s triedou účinnosti A.

Široká rada kotlov pre vykurovanie dovoľuje uspokojiť akékoľvek požiadavky na potrebný výkon od 6 kW do 32 kWNový rad týchto kotlov ponúka maximálny komfort pre konečného užívateľa i servis.

Ariston je globálnym odborníkom v oblasti ohrevu vody a vykurovania. Ponúka ľuďom na celom svete výrobky s talianskym dizajnom, ktoré sú efektívnym a vysoko kvalitným riešením pre ich pohodlie. Vďaka odbornosti a hlbokému porozumeniu potrebám zákazníka nám dôverujú milióny rodín po celom svete už viac ako 50 rokov. Naše výrobky predávame vo viac ako 150 krajinách sveta.

Ariston je oceňovaný odborníkmi a profesionálmi za úsilie, ktoré vynakladá na zdokonaľovanie návrhov svojich výrobkov za účelom čo najrýchlejšej a najjednoduchšej údržby a inštalácie. Značka Ariston patrí do skupiny Ariston Thermo Group, svetového lídra v oblasti vykurovania a ohrevu vody.

HODNOTY ZNAČKY ARISTON

STAROSTLIVOSŤ
Naša prvá každodenná myšlienka je na zákazníkov a partnerov. Našim cieľom je ponúknuť im najlepšie riešenie a služby súvisiace s ich potrebami a požiadavkami tak, aby zlepšili a zjednodušili svoj aktívny život.

REŠPEKT
S vedomím zodpovednosti za našu budúcnosť sa pri realizácii zmien každodenne rozhodujeme v súlade a s ohľadom na životné prostredie a hľadáme trvalo udržateľné riešenia. Snažíme sa porozumieť rozdielnym kultúram, v ktorých žijeme a kladieme dôraz na rôzne potreby našich zákazníkov.

VÍZIA BUDÚCNOSTI
Všetko, čo robíme, má vplyv na budúcnosť. V tomto hektickom svete je našou úlohou predvídať potreby našich zákazníkov a partnerov, byť inovatívni a ponúkať intuitívne riešenia.

Domov je miesto, kde sa ľudia cítia bezpečne a môžu byť sami sebou, kde sú šťastní a kde sú milovaní. Je to miesto, kde trávime príjemné chvíle. Miesto plné života a drahocenných okamihov.Ariston sa stará o každodenný komfort ľudí, aby si mohli naplno užiť vzácny a príjemný čas prežitý doma, deň za dňom.

"KOMFORT VÁŠHO DOMOVA JE NAŠIM POSLANÍM"

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.