Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

Thermona

Najpredávanejšie

5114 thermona therm 28 kdc
–39 %
Thermona THERM 28 KDC
Predaj skončil
1031
 (–39 %)
€1 296
1 položiek celkom
5114 thermona therm 28 kdc
–39 %
Thermona THERM 28 KDC
Predaj skončil
€1 296

Kondenzačné plynové kotleThermona THERM 28 KDC s prietokovým ohrevom TUV  ...

1031

Thermona THERM kondenzačné kotly s prietokovým ohrevom

Správne využitie zdrojov energie na našej planéte sa stáva čím ďalej viac aktuálnym.  Túto energiu nutnú k nášmu životnému štýlu získavame spravidla z prírodných zdrojov, ktoré nie sú neobmedzené, čo nás núti k jej rozumnej spotrebe bez plytvania. Taktiež dôraz na kvalitu ovzdušia posúva techniku ​​k zužitkovanie zdrojov energie s čo možno najnižšími znečisťujúcimi emisiami.  V tomto kontexte musí reagovať vývoj technológií u plynových kotlov a ohrievačov TUV s požiadavkou na zníženie spotreby plynu a zníženie emisií.

Kondenzačná technika Thermona THERM predstavuje veľký krok týmto smerom a umožňuje pri rovnakej tepelnej pohode a spotrebe TÚV v dome redukovať spotrebu plynu až o 30% a znížiť emisie škodlivín NOx a CO až o 70% oproti konvenčným zdrojom tepla.


Spoločnosť Thermona, spol. s r.o. patrí medzi popredných výrobcov plynových nástenných kotlov, plynových kondenzačných kotlov a elektrických kotlov. Na poli tepelnej techniky pôsobíme od roku 1990 a po celú dobu sme modernou a dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou. Dôkazom toho sú naše výrobky THERM, ktoré spĺňajú všetky nariadenia noriem a podliehajú dôkladným výstupným kontrolám. Spokojnosť našich zákazníkov, je pre nás absolútnym prínosom a motiváciou do budúcnosti.

Pohodlie Vášho do​mova
Úplnou samozrejmosťou je neustále vyvíjanie a zlepšovanie produktov i služieb, ktoré ponúkame. Našim zákazníkom prinášame maximálny životný komfort. Veríme, že sa značka Thermona stane synonymom pre pohodlný a spokojný život Vás i Vašej rodiny.

Tradícia a česká značka
Od samého vzniku spoločnosti pôsobíme ako rýdzo český výrobca tepelnej techniky. Nie sme súčasťou žiadneho zahraničného holdingu a v tejto podobe chceme takisto pokračovať. Prostredníctvom výrobkov Therm budujeme tradičnú českú spoločnosť zakladajúci si na kvalite a spoľahlivosti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie