Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

Thermona

Najpredávanejšie

5114 thermona therm 28 kdc
–39 %
Thermona THERM 28 KDC
Predaj skončil
1031
 (–39 %)
€1 296
1 položiek celkom
5114 thermona therm 28 kdc
–39 %
Thermona THERM 28 KDC
Predaj skončil
€1 296

Kondenzačné plynové kotleThermona THERM 28 KDC s prietokovým ohrevom TUV  ...

1031

Thermona THERM kondenzačné kotly s prietokovým ohrevom

Správne využitie zdrojov energie na našej planéte sa stáva čím ďalej viac aktuálnym.  Túto energiu nutnú k nášmu životnému štýlu získavame spravidla z prírodných zdrojov, ktoré nie sú neobmedzené, čo nás núti k jej rozumnej spotrebe bez plytvania. Taktiež dôraz na kvalitu ovzdušia posúva techniku ​​k zužitkovanie zdrojov energie s čo možno najnižšími znečisťujúcimi emisiami.  V tomto kontexte musí reagovať vývoj technológií u plynových kotlov a ohrievačov TUV s požiadavkou na zníženie spotreby plynu a zníženie emisií.

Kondenzačná technika Thermona THERM predstavuje veľký krok týmto smerom a umožňuje pri rovnakej tepelnej pohode a spotrebe TÚV v dome redukovať spotrebu plynu až o 30% a znížiť emisie škodlivín NOx a CO až o 70% oproti konvenčným zdrojom tepla.


Spoločnosť Thermona, spol. s r.o. patrí medzi popredných výrobcov plynových nástenných kotlov, plynových kondenzačných kotlov a elektrických kotlov. Na poli tepelnej techniky pôsobíme od roku 1990 a po celú dobu sme modernou a dynamicky sa rozvíjajúcou spoločnosťou. Dôkazom toho sú naše výrobky THERM, ktoré spĺňajú všetky nariadenia noriem a podliehajú dôkladným výstupným kontrolám. Spokojnosť našich zákazníkov, je pre nás absolútnym prínosom a motiváciou do budúcnosti.

Pohodlie Vášho do​mova
Úplnou samozrejmosťou je neustále vyvíjanie a zlepšovanie produktov i služieb, ktoré ponúkame. Našim zákazníkom prinášame maximálny životný komfort. Veríme, že sa značka Thermona stane synonymom pre pohodlný a spokojný život Vás i Vašej rodiny.

Tradícia a česká značka
Od samého vzniku spoločnosti pôsobíme ako rýdzo český výrobca tepelnej techniky. Nie sme súčasťou žiadneho zahraničného holdingu a v tejto podobe chceme takisto pokračovať. Prostredníctvom výrobkov Therm budujeme tradičnú českú spoločnosť zakladajúci si na kvalite a spoľahlivosti.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.