Zásobníky a bojlery

Bojler, ohrievač, zásobnik na vodu

Zásobníky, bojlery, ohrievače na vodu pre TUV ku kotlom.

 

Zásobníky, bojlery, alebo ohrievače  vody sú vyrobené z kvalitnej uhlíkovej ocele, alebo nerezu. Vyrábané sú v objemoch od 60litrov, od Prothermu, alebo až do 500 litrov. Odnímateľná izolácia z tvrdeného nehorľavého polyuretánu, alebo peny funguje ako izolácia zásobníka, zabraňuje unikaniu tepla ohriatej vody  z bojlera. Vonkajšia povrchová úprava náterom je v bielej alebo šedomodrej farbe.  Zodpovedá požiadavkám podľa DIN 4753.3. Na ohrev vody majú inštalovanú jednu pevnú ohrevnú špirálu na spodku bojlera napojenú priamo na tepelný okruh z kotla. Niektoré zásobníky sú vybavené cirkulačným obehom. Umožňuje cirkuláciu, kolobeh teplej vody a tým zapezpečí neustále teplú vodu v potrubí.

 

Niektoré zásobníky je možné dodávať už zabudovanou solárnou stanicou a solárnou výhrevnou špirálou.

Ako ochrana proti usadzovaniu sa vodného kameňa slúži magnéziová anóda umiestnená v ich hornej časti zásobníka.


Zoradenie:
 • Autor:
  Jiří
  Dátum:
  7. 6. 2021

  Dobrý den, potřebuji se ujistit, s výběrem bojleru na chatu do kuchyně - 5 l bojler ( asi beztlakový) i koupelny stačí 30 litrů. Zdroj vody je z hloubky 20 m, ponorným čerpadlem Malyš. Zatím mám vodu zavedenou do kuchyně přes tlakovou nádobu, t.j. tlak v systému je nevyrovnaný. můžete mi prosím poradit ?
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  7. 6. 2021

  Dobrý deň, vhodný bojler do kuchyne môžete nájsť tu : https://www.navio.cz/eliz-euro-5/ a pre sprchu : https://www.navio.cz/eliz-euro-30-sik/ Pekný deň. 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.