Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

Wolf

Najpredávanejšie

30179 wolf cgb k 24 3 stupnove cerpadlo tuv
–46 %
 (–46 %)
€1 573
30176 wolf cgb k 20 3 stupnove cerpadlo tuv
–46 %
 (–46 %)
€1 528
2 položiek celkom
30176 wolf cgb k 20 3 stupnove cerpadlo tuv
–46 %
€1 528

Závesný kondenzačný kotol WOLF CGB-20 so zabudovaným doskovým výmenníkom...

8611402Z10
30179 wolf cgb k 24 3 stupnove cerpadlo tuv
–46 %
€1 573

Závesný kondenzačný kotol WOLF CGB-24 so zabudovaným doskovým výmenníkom...

8611403Z16

Kondenzačné plynové kotly Wolf s prietokovým ohrevom, ceny, akcie 

Závesné kondenzačné kotly Wolf CGB-11, CGB-20 resp. CGB-24, závesné kondenzačné kombinované kotly CGB-K-20 a CGB-K-24 so zabudovaným doskovým výmenníkom tepla z ušľachtilej ocele na prietokový ohrev pitnej vody. Kotol Wolf dodávaný s 3-stupňovým kotlovým čerpadlom, prívod spaľovacieho vzduchu závislý alebo nezávislý od priestoru kotolne.
 
           
WOLF-sme jedným z popredných dodávateľov systémov vykurovania a vetrania. Aktívne sa zaujímame o dosiahnutie čo najlepšieho súkromného aj pracovného vnútorného prostredia. SME TOTIŽ NASTAVENÍ NA VÁS.
 
Sme doma nielen na Slovensku, ale aj v bavorskom Mainburgu a v ďalších 60 krajinách po celom svete. Vykurovaciu a vetraciu techniku WOLF nájdete od Červenej radnice v Berlíne až po moskovský Kremeľ. Aktívne spolupracujeme s projektantmi, montážnikmi i koncovými zákazníkmi pri projektovaní a kombinovaní komponentov v oblasti vykurovania, soláru, vetrania a vzduchotechniky. Jednoducho povedané: staráme sa o optimálne vnútorné prostredie – od rodinných domov až po administratívne budovy a priemyselné podniky.Stredobodom nášho záujmu a práce sú ľudia. Dennodenne sa stretávame so základnými ľudskými potrebami: s teplom, teplou vodou a čerstvým vzduchom. 

Ako jeden z popredných svetových dodávateľov systémov na vykurovanie a vetranie nevyrábame len vzduchotechnické jednotky, plynové vykurovacie kotly alebo solárne zariadenia. Pracujeme aj na globálnych témach budúcnosti. Stredobodom nášho záujmu je energia a zdravé vnútorné prostredie.Rastúce povedomie o ekologickej udržateľnosti, výzvy súvisiace so zmenou klímy a možnosti obnoviteľných energií spúšťajú proces nášho ďalšieho vývoja a transformácie. Už dnes pracujeme na riešení prevádzkovania vykurovacích systémov v nových budovách bez použitia fosílnych palív. A pozeráme ešte ďalej do budúcnosti. Okrem digitalizácie patria k aktuálnym trendom aj demografické zmeny a mobilita, ktoré určite ovplyvnia našu orientáciu. Zamýšľať sa nad človekom, priestorom a časom v súvislostiach, to je naša odpoveď na optimálne vnútorné prostredie.Každoročne sa zúčastňujeme na viacerých odborných podujatiach, na ktorých môžete stretnúť našich zástupcov, prezrieť si vystavené portfólio produktov alebo sa poradiť s odborníkmi na vykurovanie, vetranie a vzduchotechniku.

S najmodernejšími vykurovacími a vetracími technológiami stanovuje spoločnosť WOLF GmbH medzinárodné štandardy v oblasti energetickej účinnosti a šetrnosti ku celosvetovej klíme a je tiež príkladom v oblasti udržateľnosti. Teraz sa zaviazala podporiť nadáciu One Ocean Foundation - neziskovú organizáciu, ktorej poslaním je chrániť morské prostredie podporou riešení na ochranu oceánov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie