Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

Wolf

Najpredávanejšie

30179 wolf cgb k 24 3 stupnove cerpadlo tuv
–45 %
 (–45 %)
€1 573
30176 wolf cgb k 20 3 stupnove cerpadlo tuv
–45 %
 (–45 %)
€1 528
2 položiek celkom
30176 wolf cgb k 20 3 stupnove cerpadlo tuv
–45 %
€1 528

Závesný kondenzačný kotol WOLF CGB-20 so zabudovaným doskovým výmenníkom...

8611402Z10
30179 wolf cgb k 24 3 stupnove cerpadlo tuv
–45 %
€1 573

Závesný kondenzačný kotol WOLF CGB-24 so zabudovaným doskovým výmenníkom...

8611403Z16

Kondenzačné plynové kotly Wolf s prietokovým ohrevom, ceny, akcie 

Závesné kondenzačné kotly Wolf CGB-11, CGB-20 resp. CGB-24, závesné kondenzačné kombinované kotly CGB-K-20 a CGB-K-24 so zabudovaným doskovým výmenníkom tepla z ušľachtilej ocele na prietokový ohrev pitnej vody. Kotol Wolf dodávaný s 3-stupňovým kotlovým čerpadlom, prívod spaľovacieho vzduchu závislý alebo nezávislý od priestoru kotolne.
 
           
WOLF-sme jedným z popredných dodávateľov systémov vykurovania a vetrania. Aktívne sa zaujímame o dosiahnutie čo najlepšieho súkromného aj pracovného vnútorného prostredia. SME TOTIŽ NASTAVENÍ NA VÁS.
 
Sme doma nielen na Slovensku, ale aj v bavorskom Mainburgu a v ďalších 60 krajinách po celom svete. Vykurovaciu a vetraciu techniku WOLF nájdete od Červenej radnice v Berlíne až po moskovský Kremeľ. Aktívne spolupracujeme s projektantmi, montážnikmi i koncovými zákazníkmi pri projektovaní a kombinovaní komponentov v oblasti vykurovania, soláru, vetrania a vzduchotechniky. Jednoducho povedané: staráme sa o optimálne vnútorné prostredie – od rodinných domov až po administratívne budovy a priemyselné podniky.Stredobodom nášho záujmu a práce sú ľudia. Dennodenne sa stretávame so základnými ľudskými potrebami: s teplom, teplou vodou a čerstvým vzduchom. 

Ako jeden z popredných svetových dodávateľov systémov na vykurovanie a vetranie nevyrábame len vzduchotechnické jednotky, plynové vykurovacie kotly alebo solárne zariadenia. Pracujeme aj na globálnych témach budúcnosti. Stredobodom nášho záujmu je energia a zdravé vnútorné prostredie.Rastúce povedomie o ekologickej udržateľnosti, výzvy súvisiace so zmenou klímy a možnosti obnoviteľných energií spúšťajú proces nášho ďalšieho vývoja a transformácie. Už dnes pracujeme na riešení prevádzkovania vykurovacích systémov v nových budovách bez použitia fosílnych palív. A pozeráme ešte ďalej do budúcnosti. Okrem digitalizácie patria k aktuálnym trendom aj demografické zmeny a mobilita, ktoré určite ovplyvnia našu orientáciu. Zamýšľať sa nad človekom, priestorom a časom v súvislostiach, to je naša odpoveď na optimálne vnútorné prostredie.Každoročne sa zúčastňujeme na viacerých odborných podujatiach, na ktorých môžete stretnúť našich zástupcov, prezrieť si vystavené portfólio produktov alebo sa poradiť s odborníkmi na vykurovanie, vetranie a vzduchotechniku.

S najmodernejšími vykurovacími a vetracími technológiami stanovuje spoločnosť WOLF GmbH medzinárodné štandardy v oblasti energetickej účinnosti a šetrnosti ku celosvetovej klíme a je tiež príkladom v oblasti udržateľnosti. Teraz sa zaviazala podporiť nadáciu One Ocean Foundation - neziskovú organizáciu, ktorej poslaním je chrániť morské prostredie podporou riešení na ochranu oceánov.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.