Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

Vaillant

Najpredávanejšie

1 položiek celkom
mall
–29 %
€2 359

Vaillant VUI 26CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect s 20 l zásobníkom

0010044679

Kondenzačné kotly Vaillant EcoTEC plus VUW so vstavaným zásobníkom

Kondenzačné kotly spotrebujú v porovnaní s konvenčnými kotlami približne o 15% energie menej a obsah škodlivín CO2 a NOx je znížený na minimum. Tieto ich prednosti sa následne prejavia v znížení nákladov na vykurovanie. 
 
Rad kondenzačných kotlov ecoTEC sa vyrába vo vyhotovení na vykurovanie s výkonom 12, 18, 24 a 37 kW. Dopĺňajú ich kombinované kotly s prípravou teplej vody. Vzhľadom na široký sortiment dymovodov a rozmerov sú vhodné na umiestnenie v bytových jednotkách a v rodinných domoch.
 
 

Slovensko patrí k najplynofikovanejším krajinám Európy. Aj preto je kúrenie plynom najobľúbenejší spôsob vykurovania u nás. Je to aj vďaka veľkému výberu plynových kotlov, nízkym investičným nákladom a dlhej dobe prevádzky. Zemný plyn je navyše fosílnym palivom s najnižšími emisiami. Tu nájdete plynové kondenzačné kotly Vaillant a môžete si vybrať podľa potrieb vašej domácnosti.S modernými kondenzačnými kotlami významne prispievate k ochrane klímy. A svoj systém dokážete rozšíriť aj o solárny ohrev vody.Naša najmodernejšia kondenzačná technológia sa dokáže automaticky prispôsobiť rôznemu zloženiu plynu, vďaka čomu je kotol pripravený na možné budúce výkyvy kvality plynu v dôsledku použitia ekologických prímesí a pod.

Ako medzinárodná rodinná spoločnosť so sídlom v nemeckom Remscheide patríme medzi trhových a technologických lídrov v tomto odvetví. S našimi energeticky úspornými a ekologickými systémami vykurovania, vetrania a prípravy teplej vody, ako aj zameraním na obnoviteľné energie, myslíme dopredu a preberáme zodpovednosť za našu budúcnosť – za naše životné prostredie, našu spoločnosť a našich zamestnancov. "Buďte inovatívni, počúvajte svojich zákazníkov." Tejto požiadavke zakladateľa našej spoločnosti Johanna Vaillanta z roku 1874 zostávame verní dodnes. Ako spoločnosť orientovaná na budúcnosť s dlhoročnou tradíciou sme presvedčení, že udržateľný firemný úspech je neoddeliteľne spojený so zodpovednosťou a záväzkom voči budúcim generáciám.

60% všetkých vykurovacích systémov v Nemecku je neefektívnych, a preto ponúkajú obrovský potenciál na úsporu CO₂. Je pred nami ešte dlhá cesta, kým sa na výrobu tepla budeme môcť obrátiť iba na systémy bez CO₂. Prechod z kotla na tuhé palivo na plynový kondenzačný kotol však umožňuje veľké úspory CO₂ vďaka vyššej účinnosti. Klíme pomáha aj modernizácia starých nekondenzačných plynových systémov efektívnejšou kondenzačnou technikou – pretože každá výmena sa počíta! Plynárenská infraštruktúra bude tiež v strednodobom a dlhodobom horizonte dôležitá pri ochrane klímy. Obzvlášť zaujímavou môže byť, keď sa do systému začne pridávať vodík ako takzvaný zelený plyn. V našich laboratóriách sa nám priebežne darí úspešne testovať prímesi až do 30 percent - tento podiel sa v budúcnosti ešte zvýši. Našim zákazníkom tak môžeme ponúknuť komfort, na ktorý sú zvyknutí, no oveľa udržateľnejšie.

Udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt našej spoločnosti a našej kultúry a riadi naše každodenné činnosti. To je dôvod, prečo sme sa zaviazali pomáhať pri formovaní energetických zmien pomocou našich systémov vykurovania, chladenia a prípravy teplej vody, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a sú v súlade s našou firemnou víziou: Prispievame k lepšiemu ovzdušiu.V každej domácnosti aj okolitom svete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie