Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

Vaillant

Najpredávanejšie

1 položiek celkom
mall
–19 %
€2 606,80

Vaillant VUI 26CS/1-5 ecoTEC plus IoniDetect s 20 l zásobníkom

0010044679

Kondenzačné kotly Vaillant EcoTEC plus VUW so vstavaným zásobníkom

Kondenzačné kotly spotrebujú v porovnaní s konvenčnými kotlami približne o 15% energie menej a obsah škodlivín CO2 a NOx je znížený na minimum. Tieto ich prednosti sa následne prejavia v znížení nákladov na vykurovanie. 
 
Rad kondenzačných kotlov ecoTEC sa vyrába vo vyhotovení na vykurovanie s výkonom 12, 18, 24 a 37 kW. Dopĺňajú ich kombinované kotly s prípravou teplej vody. Vzhľadom na široký sortiment dymovodov a rozmerov sú vhodné na umiestnenie v bytových jednotkách a v rodinných domoch.
 
 

Slovensko patrí k najplynofikovanejším krajinám Európy. Aj preto je kúrenie plynom najobľúbenejší spôsob vykurovania u nás. Je to aj vďaka veľkému výberu plynových kotlov, nízkym investičným nákladom a dlhej dobe prevádzky. Zemný plyn je navyše fosílnym palivom s najnižšími emisiami. Tu nájdete plynové kondenzačné kotly Vaillant a môžete si vybrať podľa potrieb vašej domácnosti.S modernými kondenzačnými kotlami významne prispievate k ochrane klímy. A svoj systém dokážete rozšíriť aj o solárny ohrev vody.Naša najmodernejšia kondenzačná technológia sa dokáže automaticky prispôsobiť rôznemu zloženiu plynu, vďaka čomu je kotol pripravený na možné budúce výkyvy kvality plynu v dôsledku použitia ekologických prímesí a pod.

Ako medzinárodná rodinná spoločnosť so sídlom v nemeckom Remscheide patríme medzi trhových a technologických lídrov v tomto odvetví. S našimi energeticky úspornými a ekologickými systémami vykurovania, vetrania a prípravy teplej vody, ako aj zameraním na obnoviteľné energie, myslíme dopredu a preberáme zodpovednosť za našu budúcnosť – za naše životné prostredie, našu spoločnosť a našich zamestnancov. "Buďte inovatívni, počúvajte svojich zákazníkov." Tejto požiadavke zakladateľa našej spoločnosti Johanna Vaillanta z roku 1874 zostávame verní dodnes. Ako spoločnosť orientovaná na budúcnosť s dlhoročnou tradíciou sme presvedčení, že udržateľný firemný úspech je neoddeliteľne spojený so zodpovednosťou a záväzkom voči budúcim generáciám.

60% všetkých vykurovacích systémov v Nemecku je neefektívnych, a preto ponúkajú obrovský potenciál na úsporu CO₂. Je pred nami ešte dlhá cesta, kým sa na výrobu tepla budeme môcť obrátiť iba na systémy bez CO₂. Prechod z kotla na tuhé palivo na plynový kondenzačný kotol však umožňuje veľké úspory CO₂ vďaka vyššej účinnosti. Klíme pomáha aj modernizácia starých nekondenzačných plynových systémov efektívnejšou kondenzačnou technikou – pretože každá výmena sa počíta! Plynárenská infraštruktúra bude tiež v strednodobom a dlhodobom horizonte dôležitá pri ochrane klímy. Obzvlášť zaujímavou môže byť, keď sa do systému začne pridávať vodík ako takzvaný zelený plyn. V našich laboratóriách sa nám priebežne darí úspešne testovať prímesi až do 30 percent - tento podiel sa v budúcnosti ešte zvýši. Našim zákazníkom tak môžeme ponúknuť komfort, na ktorý sú zvyknutí, no oveľa udržateľnejšie.

Udržateľnosť je jednou zo základných hodnôt našej spoločnosti a našej kultúry a riadi naše každodenné činnosti. To je dôvod, prečo sme sa zaviazali pomáhať pri formovaní energetických zmien pomocou našich systémov vykurovania, chladenia a prípravy teplej vody, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a sú v súlade s našou firemnou víziou: Prispievame k lepšiemu ovzdušiu.V každej domácnosti aj okolitom svete.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.