Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

Baxi

Najpredávanejšie

28253 baxi nuvola duo tec 24
–36 %
Baxi Nuvola Duo-tec+ 24
Predaj skončil
7219554
 (–36 %)
€1 609
28250 baxi nuvola duo tec 16
–36 %
Baxi Nuvola Duo-tec+ 16
Predaj skončil
7219553
 (–36 %)
€1 581
2 položiek celkom
28250 baxi nuvola duo tec 16
–36 %
€1 581

Kondenzačný závesný plynový kotol Baxi Nuvola Duo-tec+ 16   LCD...

7219553
28253 baxi nuvola duo tec 24
–36 %
€1 609

Kondenzačný závesný plynový kotol Baxi Nuvola Duo-tec+ 24   LCD...

7219554

Baxi kondenzačné kotly so vstavaným zásobníkom na vodu

Kondenzačné kotly so vstavaným zásobníkom BAXI spĺňajúce všetko, čo môžete od kondenzačných kotlov očakávať: vysokú hospodárnosť, jednoduché ovládanie, minimálne rozmery a ekologické kritéria, za ktoré im bola Ministerstvom životného prostredia udelená dňa 3. 2. 2004 ochranná známka "EKOLOGICKÝ VÝROBOK".

Na slovenskom trhu zastupuje skupinu od roku 2005 spoločnosť BDR Thermea (Slovakia), s.r.o. (predtým Baxi Heating (Slovakia) s.r.o.). Pre náročný tuzemský trh naša spoločnosť ponúka široký sortiment plynových kotlov, a to ako klasické kotly závesné, tak i moderné úsporné kotly, tzv. kondenzačné. Oproti štandardným kotlom je úspora paliva až 35%. Tieto kotly teda predstavujú nielen ekonomický, ale tiež ekologický prínos. Vysoká účinnosť je dosiahnutá najmä kondenzáciou vodných pár zo spalín. Tým je využitá i tá časť energie, ktorá pri klasických kotloch uniká vo forme spalín do ovzdušia.

Technológia výrobkov Baxi v odbore vykurovania sa dlhoročným vývojom prirodzene mení, avšak hlavné poslanie a ciele zostávajú do budúcnosti stále rovnaké - ponúknuť zákazníkom najlepšie riešenie tam, kde je hlavnou požiadavkou zabezpečenie tepelného komfortu. Práve preto sa bude Baxi vo svojich obchodných aktivitách aj naďalej držať svojich tradičných hodnôt:

Zákazník na prvom mieste - maximálne zameranie na požiadavky našich koncových zákazníkov a spolupracujúcich technikov s cieľom uspokojiť ich potrebu tepelného komfortu v kombinácii so spoľahlivým výrobkom.
Ponuka širokého sortimentu výrobkov - orientácia na komplexné riešenie rôznych potrieb v oblasti výroby teplej vody, vykurovania a klimatizácie.
Priorita úspory energie - presadzovať technologický vývoj produktov spĺňajúci požiadavky nových prísnejších predpisov v oblasti vyššej účinnosti, úspory energie a s tým spojeného výsledného ekonomického prínosu.
Neustály rozvoj distribučnej a servisnej siete - dôsledná snaha o neustály rozvoj našej siete autorizovaných servisných stredísk zaručujúcich užívateľom rýchly a odborný servisný zásah za čo najnižšie možné náklady.
Baxi teda bola, je a naďalej zostane v každom ohľade váš partner pre naplnenie základnej ľudskej potreby a tou je špičková úroveň tepelného pohodlia.

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.