Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

Viessman

Najpredávanejšie

mall
–20 %
 (–20 %)
€2 525,76
77780 viessmann vitodens 111 w 3 2 25 kw
–20 %
 (–20 %)
€2 567,05
mall
–20 %
 (–20 %)
€2 725,45
3 položiek celkom
mall
–20 %
€2 525,76

Nástenný kondenzačný kotol Viessmann Vitodens 111-W, 19 kW  - s horákom MatriX,...

Z020636
77780 viessmann vitodens 111 w 3 2 25 kw
–20 %
€2 567,05

Nástenný kondenzačný kotol Viessmann Vitodens 111-W, 25 kW - s horákom MatriX,...

Z020637
mall
–20 %
€2 725,45

Viessmann Vitodens 111-W, 32 kW- nástenný kondenzačný kotol s nabíjacím 46...

Z020638

Plynové kondenzačné kotly Viessman so vstavaným (integrovaným) zásobníkom teplej vody

 

Svojím kotlom Vitodens ponúka spoločnosť Viessmann nástenný kondenzačný kotol na plyn s príkladným pomerom cena/výkon, s vysokým komfortom ohrevu vykurovacej ako aj teplej pitnej vody, kompaktnými rozmermi a nadčasovým, elegantným dizajnom. 

 

Pre niekoho, kto si potrpí na šetrnosť a dlhú životnosť, pripadá ako materiál do úvahy len ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ. Preto je tiež kotol Vitodens 200-W vybavený výhrevnou plochou Inox-Radial z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele, ktorá ponúka potrebnú spoľahlivosť a zaručuje trvalo vysoký stupeň využitia spalného tepla.

Skupina Viessmann je jedným z medzinárodných výrobcov vykurovacích, priemyselných a chladiacich systémov. Ucelené portfólio firmy Viessmann zahŕňa individuálne riešenia s efektívne pracujúcimi systémami a výkonmi od 1,5 do120 000 kW pre všetky aplikačné oblasti, ako aj všetky zdroje energií.
 
Pre komfortnú výrobu tepla pomocou zemného plynu ponúka spoločnosť Viessmann rozličné technológie,ktoré vyhovujú akýmkoľvek potrebám.Či je to použitie v novostavbách alebo pri modernizácii, pre byt v súkromnom vlastníctve, pre rodinný dom alebo pre veľké projekty v bytovom hospodárstve.Všetky kondenzačné kotly spĺňajú požiadavky na účinnú spaľovaciu techniku. Až 98 percent a viac dodanej energie sa premieňa na teplo. S týmto neporaziteľne vysokým stupňom účinnosti každý prevádzkovateľ plynového kondenzačného zariadenia aktívne prispieva k ochrane klímy a životného prostredia.Každý nový vykurovací systém by sa dnes mal kombinovať so solárnymi kolektormi pre využitie bezplatnej slnečnej energie. Všetky vykurovacie kotly spoločnosti Viessmann sú na to už pripravené.
 
Už v roku 1966 sme sformulovali vo forme našich firemných zásad hodnoty, ktoré aj dnes, po starostlivom prispôsobení predstavujú smer pre naše každodenné konanie a taktiež ako sa sami vnímame. Ich súčet vytvára charakteristický profil osobnosti našej značky.V detaile opisujú ducha, atmosféru a bontón, ktoré spoločne tvoria našu firemnú kultúru a na druhej strane formulujú z toho vyplývajúce ambície.
 
Kompletný program firmy Viessmann ponúka pre všetky aplikačné oblasti a všetky zdroje energií individuálne riešenia s efektívnymi systémami.Ako ekologický priekopník ponúka spoločnosť Viessmann inteligentné,komfortné a efektívne vykurovacie,klimatizačné a chladiace systémy a decentrálnu výrobu elektriny. Viessmann produkty a systémy zaručujú najvyššiu efektívnosť a spoľahlivosť.Kompletný program firmy Viessmann ponúka špičkové technológie a vytvára štandard pre celé odvetvie. S vysokou energetickou efektívnosťou pomáha šetriť vykurovacie náklady a predstavuje správnu voľbu aj z ekologického hľadiska.
 
Viessmann má pre každé použitie ten správny produkt a systém, nástenné alebo stacionárne kotly, pre rodinné domy, veľké obytné budovy, komerčné prevádzky, priemysel ako aj lokálne siete diaľkového vykurovania.Či je zariadenie určené na modernizáciu alebo pre novostavbu, či už pre potrebu tepla, pary, elektriny a chladu – Viessmann je vždy ten správny partner.Rozsiahla expertíza v skupine Viessmann poskytuje partnerom cestu k perfektnému riešeniu. Obšírna servisná ponuka uzatvára výkonové portfólio.
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.