Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

WILO Z NOVA

Kód: 004132760
€162,24 –9 %
1556 wilo z nova
€162,24 –9 % €147,83 / ks
Predaj skončil

Detailné informácie

Podrobný popis

Vysokoúčinné cirkulačné čerpadlo WILO Z NOVA pre pitnú vodu (mokrobežné prevedenie) pre bežný rodinný dom zabudovateľné do potrubia s motorom odolným voči zablokovaniu.

 

Použitie:

  • cirkulačné systémy pitnej vody a systémy podobného druhu v priemysle a technickom zariadení budov
  • rozšírený rozsah použitia pri vode s vysokým obsahom vápnika

 

Prednosti čerpadla :

  • nový synchrónny motor čerpadla(max. príkon 4,5 Watt)
  • obežné koleso a hriadeľ z ušľachtilej ocele
  • teleso čerpadla z mosadze
  • najvyšší hygienický štandard
  • dlhá životnosť čerpadla(bezpečná ochrana pred koróziou čerpadla)
  • nový WILO konektor pre rýchlejšie a pohodlnejšie pripojenie čerpadla do siete
  • obzvlášť tichý chod
  • teplotný rozsah: pitná voda +2°C až +65°C, v krátkodobej prevádzke (do 2h) do 70°C

 

OBEHOVÉ ČERPADLO - PARAMETRE:

 

Výtlak (m)  0,9
Sacia hĺbka (m)   
Rozmery v x š x h (cm)  8,4x11,4x7,7
Váha (kg)  1,7
DN sanie (mm)  15
DN výtlak (mm)  15
Maximálny prietok (l/min)  6,6
Materiál, časti čerpadla  teleso čerpadla mosadz,obežné koleso a hriadeľ-ušľachtilá oceľ
Príkon el. motora (kW)  0,002
Prevedenie (V)  230
Plavákový spínač A/N   
Dĺžka kábla (m)  1,8
Objem nádoby (l) 

Dodatočné parametre

Kategória: Wilo
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 1 kg
Produkt nahradený novým: https://468714.myshoptet.com/avansa-25-6-180/

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti 

Spoločnosť Wilo je prémiovým poskytovateľom pre technické zariadenie budov, vodné hospodárstvo a priemysel. Meníme zložité technológie tak, aby boli praktické pre používateľa, jednoduché na používanie, energeticky efektívne a výkonné. Ľudia sú preto stredobodom našich činností. Ponúkame Vám vynikajúce výrobky, systémové riešenia a služby. Spoločnosť Wilo bola založená v roku 1872 v Dortmunde ako továreň na medené a mosadzné výrobky. Počas svojej dlhej a úspešnej histórie sa vypracovala z lokálneho odborníka na globálneho hráča na trhu.

Poznáme otázky, ktoré formujú budúcnosť, a vyvíjame technológie, ktoré na ne poskytujú odpovede. Preto sa zameriavame na celosvetové megatrendy, ktoré dlhodobo a značne menia naše životy. Mimoriadnu pozornosť venujeme trendom globalizácie, urbanizácie, zmene klímy, nedostatku energií, nedostatku vody, ako aj technologickému pokroku a digitalizácii – všetky tieto aspekty majú obrovský vplyv na Vašu každodennú prácu. A v dôsledku toho aj na nás.

Potenciál digitalizácie

Zvláštne postavenie spomedzi súčasných megatrendov majú technologický pokrok a digitalizácia. Digitalizácia výrazne mení požiadavky zákazníkov, výrobné techniky, pracovné procesy a spôsoby výroby. Poskytuje nové možnosti funkcií a použitia, ktoré sa ešte pred niekoľkými rokmi javili nereálne. Poznáme potenciál digitalizácie a využívame ich, aby sme zlepšili budúcnosť a kvalitu života. Vďaka tomu sme sa stali digitálnym priekopníkom v odvetví. Technológia Big Data je vzácnym stavebným kameňom digitalizácie, ktorý užitočne využívame. Na optimálne využívanie obrovského potenciálu každodenne rýchlorastúceho množstva údajov meníme naše procesy na digitálny svet: prezieravo, prepojene, rozmanito. Analyzujeme relevantné údaje a cielene ich vyhodnocujeme. Zo systematického vyhodnotenia existujúcich údajov vyvíjame nové obchodné modely, ako aj digitálne vlastnosti výrobkov prispôsobené na mieru pre naše čerpadlá, použitie a služby.

Našou podmienkou je jasná formulácia

Prostredníctvom inteligentného prepojenia ľudí, výrobkov, služieb, tovární a strojov využívame digitalizáciu efektívne pri tvorbe inteligentných riešení. Denne na tom pracuje približne 7 400 zamestnancov na celom svete. V 16 výrobných pobočkách vo viac ako 60 dcérskych spoločnostiach v 60 krajinách. Vďaka tomu vznikajú nové výrobky, systémy a služby, ktoré predbehli svoju dobu. Dokážeme tak uľahčovať život našich zákazníkov a vylepšovať budúcnosť

Wilo-Yonos PICO 25/1-4 180mm 4215513

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie