Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

GRUNDFOS CONLIFT 1

Kód: 97936156
€132,60 –22 %
32606 grundfos conlift 1
€132,60 –22 % €102,34 / ks
4 až 7 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompaktné čerpadlo GRUNDFOS CONLIFT 1

CONLIFT je profesionálnou radou čerpadiel na kondenzáty navrhnutou s dlhou životnosťou a tichým chodom. Výrobok je výbornou voľbou pre situáciách, pri ktorých kondenzáty vytvorili odtoky v bode pod normálnou výpustnou hladinou budovy.

 
Robustná konštrukcia čerpadla a zabudovaná 2.6-litrová nádrž robí z čerpadla CONLIFT 1 spoľahlivý a účinný článok v každej sústave. 
CONLIFT 1- zdokonalená verzia  s Hmax=5.4m a Qmax=420 l/h  Má zabudovaný  el. kábel s  elektrickou zástrčkou, zabudovanou spätnou klapkou, výtlačnou hadicou a adaptéry na propojenie.
 
 
Čerpadla CONLIFT odstraňuje kondenzáty z kotlov, komínov, klimatizačných sústav a chladiarenských a mraziarenských systémov,  pokiaľ je kondenzát nazbieraný pod úrovňou kanalizácie alebo nie je ho možne inak prečerpať  do kanalizácie nebo odvodňovacieho systému budovy. Kondenzáty z kotlov sú agresivné
 
CONLIFT dokáže odčerpať kondenzát s hodnotou pH > 2.7 z kotlov s nominálnym výkonom menším než 200 kW.
 
 
 
Parametre:
 • Napätie: U = 1 x 230 V
 • Výkon: P1 = 70 W
 • Krytie: IP 24
 • Objem nádobky: 2,6 litre
 • Prietok: Q =420l/hod
 • Výtlačná výška: H = 5,4 m
 • Rozmery ( š x v x hl ) 258,5 x 183x 165,02 mm
 • Dĺžka kábla: L = 1 m
 • Max. teplota: t = 50°C
 • Pripojenie na saní: 25 mm 
 • Pripojenie na výtlaku: 8 -10 mm

Dodatočné parametre

Kategória: Grundfos
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 5 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti 

Grundfos je jednou z popredných svetových spoločností v oblasti technológie vody. Zaviazali sme sa k priekopníckym riešeniam svetových problémov súvisiacich s vodou a klímou a zlepšovaním kvality života ľudí.

Od roku 1945, kedy sme začali podnikať v Dánsku, sme sa rozrástli a v súčasnosti nás zastupuje viac ako 100 spoločností vo viac ako 60 krajinách a navyše naše produkty predávajú vo väčšom počte krajín miestni distribútori. 

Inovácie 

Inovácie boli vždy hnacou silou úspechu Grundfos a priekopnícky duch ovládal našu profesionálnu dušu od úplného začiatku v roku 1945. Inovácie sú dnes dôležitejšie ako kedykoľvek predtým, aby sme sa dostali do budúcnosti a splnili svoj účel: „My byť priekopníkmi v riešení svetových problémov súvisiacich s vodou a klímou a zlepšiť kvalitu života ľudí“. 

Strategické partnerstvá

Keď myslíme na strategického partnera, myslíme na spoločnosť so svetovou triedou a hlbokými odbornými znalosťami. Spoločnosť s víziou robiť skvelý biznis, podnik, ktorý sa nezameriava len na vytváranie hodnoty pre koncového zákazníka, ale prispieva aj k spoločnosti.

Členstvá

Prostredníctvom členstva v mnohých národných, regionálnych a globálnych organizáciách sa Grundfos aktívne zapája do diskusií a zlepšovania riešení v otázkach vody a klímy na celom svete.

Grundfos | We develop water solutions for the world. We set the standard in terms of innovation, efficiency, reliability and sustainability. We are a pump company connecting with millions and millions of

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.