Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

UNICO 11,5 SF

Kód: 01077/4458
€1 758,12 –38 %
1862 unico 11 5 sf
€1 758,12 –38 % €1 082 / ks
Predaj skončil

Detailné informácie

Podrobný popis

Klimatizácia bez vonkajšej jednotky UNICO 11,5 SF 

 

 • použitie pre priestory kde nie je možnosť umiestniť vonkajšiu jednotku
 • rýchla a dostupná montáž
 • chladenie bez odvodu kondenzátu
 • nočný režim
 • 230V
 • chladivo R 410 A
 • trieda A
 • chladiaci výkon: 2,6 kW
 • nočný režim všetko vo vnútornej jednotke 
 • elektronika, diaľkové ovládanie
 • model HP vrátane kúrenia

 

Praktická klimatizácia bez nutnosti inštalácie vonkajšej jednotky - vhodná pre priestory, kde nie je možné vonkajšiu jednotku použiť, chladivo R 410 A , rýchla a dostupná montáž, všetko vo vnútornej jednotke, chladenie bez odvodu kondenzátu, elektronika, diaľkové ovládanie, nočný režim, nízka spotreba elektrickej energie - trieda A .Unico je prvým klimatizačným zariadením, ktoré nemá vonkajšiu jednotku. V jedinom telese obsahuje to, čo je u zariadenia s dvoma jednotkami oddelené. Zjednodušuje tak inštaláciu, znižuje zložitosť prevádzky a rieši problém miest, v ktorých je inštalácia vonkajšej jednotky nemožná. Ako nezávislá klimatizácia udržuje Unico elektronicky ideálne klíma v každej jednotlivej miestnosti.

 

Unico v súlade s európskymi normami o ochrane životného prostredia používa R410A - chladiaci plyn, ktorý nepoškodzuje ozónovú vrstvu. Je možné ju umiestniť k podlahe i stropu, podľa toho, kde je miesto. Ak ju umiestnite k stropu (systém pripevnenia na stenu) nezaberá miesto. Ak ju umiestnite nad podlahu, zaberá rovnako miesta ako radiátor alebo ohrievač vzduchu. Mriežka vetracieho otvoru je ovládaná motorom, ktorý smeruje prúd vzduchu tak, ako je to najlepšie pre danú funkciu. Diaľkové ovládanie môže meniť pozíciu mriežky, aby sa prúd vzduchu stále menil prostredníctvom oscilácie. Absencia vonkajšieho zariadenia, vysoká kvalita súčiastok a dokonalá konštrukcia robia z Unico naozaj tichú klimatizačnú jednotku. Hladina hluku je dokonca jednou z najnižších vo svojej kategórii. Iba 36 dB. 

Dodatočné parametre

Kategória: klimatizácie bez von. jednotky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti 

Spoločnosť IVAR CS spol. s r. o. bola založená v r. 1992, ako obchodná firma s celkovým počtom 5 zamestnancov a s areálom, ktorého rozloha bola 3 500 m2. V priebehu uplynulých 25 rokov sa z tejto malej obchodnej firmy stala moderná dynamická spoločnosť, ktorá zásadným spôsobom ovplyvňuje predaj inštalačnej techniky v Českej a Slovenskej republike. Pôsobí ako reprezentant obchodno technického zastúpenia rady európskych firiem podnikajúcich v oboroch voda, kúrenie, plyn, filtrácia a úprava vody, čerpacia technika, solárne systémy, tepelné čerpadlá, zásobníky, fancoily, klimatizácie a rekuperácia.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 80 zamestnancov a tento počet sa každým rokom spolu so zvyšujúcim sa obratom a rozširujúcou sa produktovou ponukou zvyšuje. Skladový areál s celkovou plochou 26 000 m2 a súčasne aj sídlo spoločnosti sa nachádza v Podhořanoch u Kralup nad Vltavou. Temperované skladovacie haly s celkovou plochou 4 200 mgarantujú nadštandardné skladové zásoby a okamžitú dostupnosť produktov.

Priority 

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka, ktorý sa snažíme dosiahnuť poskytovaním profesionálneho prístupu, či už v oblasti technického poradenstva alebo služieb.

Vysoká kvalita nami dodávaných produktov je samozrejmosť. Dbáme na to, aby spĺňali i tie najnáročnejšie požiadavky medzinárodného štandardu ISO 9001, Európskych noriem a Zákona č.22/97 Sb. o technických požiadavkách na výrobky.

Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. je zapojená do Systému združeného plnenia EKO-KOM pod klientským číslom: EK-F06020667

Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. zabezpečuje v spolupráci s kolektívnym systémom ASEKOL ekologickú likvidáciu elektrozariadení a je zberným miestom zabezpečujúcim spätný odber odpadových elektrozariadení na adrese sídla firmy.

IVAR CS : komponenty pro vodu, vytápění a plyn

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie