Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

SECCO 11l/24h

Kód: 01026
€280,80 –37 %
1835 secco 11l 24h
€280,80 –37 % €177,98 / ks
Predaj skončil

Detailné informácie

Podrobný popis

Odvlhčovač vzduchu SECCO
 
 
  • použitie pre bežné priestory a ich odvlhčenie, zber kondenzátu do nádoby alebo možnosť pripojenia na odpadové potrubie
  • odvlhčovacia kapacita 11l/24h
  • kapacita nádrže na kondenzát: 2 l
  • napätie: 230 V

 

Vlastnosti : 

  • taliansky dizajn
  • veľmi malé rozmery
  • indikátor plné nádrže
  • jednoduchá obsluha
  • možnosť odvodu kondenzátu samospádom

 

Odvlhčovač vzduchu Secco od značky Olimpia Splendid je jednoduchým modelom s manuálnym ovládaním. Kompaktné rozmery odvlhčovače ho predurčujú k využitiu v kúpeľniach a iných menších miestnostiach. Elegantný modro-biely dizajn v sebe nezaprie talianskú značku. Samotná konštrukcia odvlhčovače však zostáva kvalitná a účelná.Ovládanie prístroja je jednoduché - výkon nastavujeme iba pomocou jedného polohového tlačidlá. Odvlhčovač disponuje madlom pre ľahký presun z miestnosti do miestnosti.

Dodatočné parametre

Kategória: odvlhčovače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti 

Spoločnosť IVAR CS spol. s r. o. bola založená v r. 1992, ako obchodná firma s celkovým počtom 5 zamestnancov a s areálom, ktorého rozloha bola 3 500 m2. V priebehu uplynulých 25 rokov sa z tejto malej obchodnej firmy stala moderná dynamická spoločnosť, ktorá zásadným spôsobom ovplyvňuje predaj inštalačnej techniky v Českej a Slovenskej republike. Pôsobí ako reprezentant obchodno technického zastúpenia rady európskych firiem podnikajúcich v oboroch voda, kúrenie, plyn, filtrácia a úprava vody, čerpacia technika, solárne systémy, tepelné čerpadlá, zásobníky, fancoily, klimatizácie a rekuperácia.

Spoločnosť zamestnáva viac ako 80 zamestnancov a tento počet sa každým rokom spolu so zvyšujúcim sa obratom a rozširujúcou sa produktovou ponukou zvyšuje. Skladový areál s celkovou plochou 26 000 m2 a súčasne aj sídlo spoločnosti sa nachádza v Podhořanoch u Kralup nad Vltavou. Temperované skladovacie haly s celkovou plochou 4 200 mgarantujú nadštandardné skladové zásoby a okamžitú dostupnosť produktov.

Priority 

Našim prvoradým cieľom je spokojnosť zákazníka, ktorý sa snažíme dosiahnuť poskytovaním profesionálneho prístupu, či už v oblasti technického poradenstva alebo služieb.

Vysoká kvalita nami dodávaných produktov je samozrejmosť. Dbáme na to, aby spĺňali i tie najnáročnejšie požiadavky medzinárodného štandardu ISO 9001, Európskych noriem a Zákona č.22/97 Sb. o technických požiadavkách na výrobky.

Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. je zapojená do Systému združeného plnenia EKO-KOM pod klientským číslom: EK-F06020667

Spoločnosť IVAR CS spol. s r.o. zabezpečuje v spolupráci s kolektívnym systémom ASEKOL ekologickú likvidáciu elektrozariadení a je zberným miestom zabezpečujúcim spätný odber odpadových elektrozariadení na adrese sídla firmy.

IVAR CS : komponenty pro vodu, vytápění a plyn

 
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie