Protherm Panther Condens 25 KKO

Protherm Panther Condens 25 KKO
Naša cena s DPH:
1 095,00 €
Naša cena bez DPH:
912,50 €
Cenníková cena s DPH:
1 360,00 €
Ušetríte:
265,00 €
Zľava obchodu VYKURUJEM.SK:
19%
Dostupnosť:
produkt nedostupný, nahradený novým
Katalógové číslo:
0010017371
ks

    
Popis tovaru

Plynový kondenzačný kotol Protherm Panther Condens 25 KKO - 25 kW na kúrenie s možnosťou pripojenia akéhokoľvek externého zásobníka. Kotol na vykurovanie zabezpečuje teplú vodu cez trojcestný ventil s vysokým výkonom. Elektronická regulácia e-bus zabezpečuje plynulú moduláciu výkonu, čím pomáha k šetreniu plynu. Možnosť pripojiť ekvitermický regulátor Thermolink. Komunikácia je riešená troma vodičmi. Ekvitermický čidlo, sonda sa pripája priamo do kotla.

 

Kondenzačný kotol ma odvod spalín typu turbo, osadený modulačným ventilátorom. Obsahuje navyše podsvietený LCD displej so zobrazovaním aktuálneho stavu a auto diagnostikou kotla. Kotol je možné pripojiť aj na propán-bután.
 
Snímač – sonda nie je súčasťou kotla.
 
 
Vlastnosti:
 
Výkon - rozsah výkonu pre vykurovanie: 5,9 - 24,5 kW ( pri tepl. spáde 50/30°C), výkon pre ohrev teplej vody: 6,1 - 30 kW
 
Prevedenie komína – TURBO s plynulou reguláciou otáčok ventilátora
 

Kondenzačné plynové kotle panther Condens KKO len na kúrenie s možnosťou riadenia kotla podľa vonkajšej teploty a pripojenia hociakého externého zásobníka teplej vody.

 

Použitie :

Panther Condens je určený najmä do domov alebo bytov s jednou kúpeľňou. Maximálny prietok teplej vody je v množstve 11,5 l /min a obsahuje odolný  vymenník tepla z nerezovej ocele. Výhodou sú aj malé rozmery kotla, ktoré umožňujú viac možnosti pri voľbe umiestnenia. Vďaka kondenzačnej technike a plynulej regulácii výkonu kotol ponúka neprehliadnuteľné úspory plynu. Ďalej je dôležité spomenúť prietokový spôsob ohrevu s funkciou KOMFORT pre rýchlejšiu dodávku teplej vody. Kotle Panther Condens sú jednoduché na ovládanie, bezpečné (nové bezpečnostné funkcie), spolupracujú s komunikačnými regulátormi (viac úspory a pohodlia) a disponujú ovládacím panelom s podsvieteným LCD displejom s autodiagnostikou. 

Diskusia


Tovar ešte nebol recenzovaný, buďte prvý.Diskusia • Autor:
  Michal
  Dátum:
  21. 9. 2018

  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, aký termostat by ste odporučili ku kotlu Protherm panther 25? Chceme ho ovládať cez internet pomocou mobilu, alebo Pc a čo je k tomu potrebné ( aký kábel - spojenie s kotlom, prípadne ostatné). V súčasnosti je ku kotlu natiahnutý asi dvojzilovy káblel.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  21. 9. 2018

  Dobrý deň, skúste si pozrieť tento termostat MiGo : https://www.atria.sk/protherm-migo/ Pekný deň.
 • Autor:
  Fero
  Dátum:
  9. 3. 2017

  Dobry deň mal by dom zaujem o plynovy kondenzacny ,turbo kotol s pripojenim na externy zasobnik pozeral som protherm partner kko 25 alebo krory by ste mi odporucili .Vykurovacia miestnost cca 120m2 je tam aj podlahové kúrenie Dakujem
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  9. 3. 2017

  Dobrý deň. Odporučil b som Vám buď ten Protherm alebo potom v dobrej cene máme teraz Junkers: https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zsb-14-1-de/ Pekný deň.
 • Autor:
  Vojtech
  Dátum:
  2. 1. 2017

  Mám zapojený kotol Protherm Panther bez spodného zásobnika. Po zapojení je vidieť všetky ventily, existuje na to nejaký kryt?
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  2. 1. 2017

  Dobrý deň. Myslím si, že áno, ale my takýto kryt nepredávame. Pekný deň.


 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.