Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

Protherm Netatmo

Kód: 0020211877
€258,70 –33 %
1286 protherm netatmo
€258,70 –33 % €174,22 / ks
Predaj skončil

Detailné informácie

Podrobný popis

Izbový regulátor s diaľkovým on-line ovládaním

 

 • Ovládanie kotla pomocou smartfónu alebo tabletu
 • Wi-Fi pripojenie
 • Kompatibilný s väčšinou inštalovaných zariadení
 • Jednoduchý a elegantný dizajn
 
Kompatibilný so smartfónmi a tabletami so systémami: iOS, Android, Windows Phone
 
Internetová aplikácia WebApp : ak si želáte ovládať termostat pomocou vášho stolného počítača alebo notebooku.
 
 
Technické parametre
 • Programovateľný: Áno
 • Spojitý: Áno
 • Typ inštalácie: Nástenný
 • Energetická trieda: A/A
 • Kompatibilita - kondenzačné kotly: Áno
 • Kompatibilita - kotly Low Nox: Áno
 • Výška: 83 mm
 • Šírka: 83 mm
 • Hĺbka: 22 mm
 
 
Ovládajte svoj vykurovací systém na diaľku
 
Zmeňte požadovanú teplotu v miestnosti na diaľku zo svojej postele alebo hoci aj z druhého konca sveta.
 
Nastavte si pri inštalácii 3 základné požadované teploty na riadenie vykurovania: komfortná, nočná, ekonomická a intervaly vykurovania. Následne si kedykoľvek môžete pridať ďalšie požadované teploty vykurovania s príslušným časovým intervalom, v ktorom bude táto teplota udržiavaná na zvolenej hodnote.
 
 
Inteligentné vykurovanie
 
Vonkajšiu teplotu sleduje cez internet pomocou siete meteostaníc Netatmo pre smartfóny . To umožňuje kotlu predvídať zmeny počasia.
 
Neustále porovnávanie teplôt a vďaka funkcii AUTO-ADAPT dosiahne požadovanú teplotu v správny čas.
 
 
Komfort v každom okamihu
 
Až 89% programovateľných termostatov nie sú naprogramované.
 
Netatmo termostat však vytvára program vykurovania na základe vašich zvyklostí. Po vašich odpovediach na 5 jednoduchých otázok je vytvorený základný program vykurovania, ktorý je možné dodatočne upraviť.
 
Termostat má funkciu optimálny štart na dosiahnutie želanej teploty v požadovanom čase skorším štartom kotla v závislosti od tepelnej izolácie domu a vonkajšej teploty.
 
Priebeh nameranej a požadovanej teploty je možné sledovať kedykoľvek na aplikácii smartfónu.
 
 
Úspora energie
 
Znížte svoje náklady na energiu až o 25%, využívaním vykurovania len v čase, kedy to potrebujete a tým aj šetríte životné prostredie znížením emisií.
 
Každý mesiac dostanete informáciu o Vašej spotrebe energie.
 
 
Ľahká inštalácia
 
Nainštaluje si ho sami, alebo požiadajte o pomoc autorizovaných servisných pracovníkov.
 
Hodí sa na výmenu väčšiny používaných izbových termostatov či už s káblovým alebo bezdrôtovým pripojením alebo ako nový termostat na riadenie vykurovania.
 
Kompatibilné zariadenia: plynové kotly a kotly na vykurovací olej, kotly na tuhé palivá a tepelné čerpadlá.

Dodatočné parametre

Kategória: staršie typy regulácií
Záruka: 2 roky
Produkt nahradený novým: https://468714.myshoptet.com/protherm-thermolink-p-2/
Nevypĺňajte toto pole:
T Avatar autora 18.1.2022 11:43
Dobry den, Rad by som sa oytal na moznosti izboveho wifi termostatu ku kotlu protherm gepard condens 25mko. Migo ma velmi neocarilo. Ake mam este moznosti? uvediem moje poziadavky. Wifi, tychla aplikacia, moznost vidie historiu spotreby plynu ak je to mozne. Ake mam moznosti? Asi by to mal byt eBus regulator. alebo nie? dakujem
Odpovedať
V Avatar autora 18.1.2022 11:43
Dobrý deň, u nás dostupný a vhodný WIFI regulátor môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/salus-it500/ alebo : https://www.atria.sk/saswell-t19-7-rf-app/ Prajem pekný deň.
T Avatar autora 18.1.2022 11:42
dobry den. Aky termostat by ste mi odporucili ku kotlu Gepard Condens 25mko? Podlahove kurenie. Samozrejme Wifi, idealne moznost vidiet spotrebu plynu, casy prevadzky. Ake moznosti mam? Dakujem
Odpovedať
S Avatar autora 18.1.2022 11:42
Dobrý deň chcem sa Vás opýtať či by ovládal.. komunikoval aj na môj kotol mam Raja 12kW dakujem.
Odpovedať
V Avatar autora 18.1.2022 11:42
Dobrý deň. Áno, tento regulátor bude s Vašim kotlom komunikovať. Pekný deň.
J Avatar autora 18.1.2022 11:39
Dobry den. Je mizne pouzit s kotlom raja 9kw? Dakujem.
Odpovedať
V Avatar autora 18.1.2022 11:39
Dobrý deň. Áno, termostat je možné použiť s kotlom protherm, tak isto aj tento trošku v lepšej cene https://www.atria.sk/salus-it500/. Pekný deň
M Avatar autora 18.1.2022 11:38
Dobry den, mam kotol Protherm PANTHER 24 KTO. Chcel by som ho ovladat cez wifi, ale neviem ci je to mozne u tohto modelu. Ci je kompatibilny s termostatom MiGo alebo Netatmo. Mam doma radiatory(nie podlahove kurenie). Viete mi prosim poradit? Dakujem
Odpovedať
V Avatar autora 18.1.2022 11:38
Dobrý deň. Odporučil by som Vám ternostat Netatmo: https://www.atria.sk/protherm-netatmo/ alebo IT500: https://www.atria.sk/salus-it500/ Pekný deň.
K Avatar autora 18.1.2022 11:38
Dobry den, Netatmo bude fungovat ajbs kotlom Protherm Tiger Condens so vstavim zasobnikom na ohrev teplej vody?vdaka
Odpovedať
V Avatar autora 18.1.2022 11:38
Dobrý deň. Nie, tento regulátor nebude fungovať s kotlom Protherm Tiger Condens. Musíte použiť termostat Migo https://www.atria.sk/protherm-migo/. Pekný deň.
V Avatar autora 18.1.2022 11:37
Dobrý deň. Bude termostat NETATMO fungovať aj na elektro kotol Protherm - Raja 24Kw. keď tam nie je spomenutý. Ďakujem za odpoveď
Odpovedať
V Avatar autora 18.1.2022 11:37
Dobrý deň. Áno, termostat NETATMO Vám bude fungovať na elektro kotol Protherm - Raja 24 Kw. Pekný deň.

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti

Spoločnosť Protherm Production patrí do koncernu Vaillant Group a je výrobcom vykurovacej techniky pre mnohé krajiny Európy, Ázie i Afriky. Pre slovenský trh produkuje kotly značiek Vaillant a Protherm. Protherm Production nie je len výrobným závodom. Jeho súčasťou je aj najmodernejšie vývojové centrum, testovacie centrum a distribučno-logistické centrum pre strednú a východnú Európu.

Začiatky spoločnosti siahajú do roku 1991, kedy pôsobila ako predajca vykurovacej techniky v Prahe. Výroba v Skalici bola spustená najprv v spoločnosti Didaktik, odkiaľ bola v roku 1999 presťahovaná do priestorov súčasného závodu. Od roku 2001 sa stala súčasťou nemeckého koncernu Vaillant Group.

Tri slovenské subjekty: Koncern Vaillant Group na Slovensku zamestnáva viac ako 1 800 ľudí. Okrem závodu v Skalici mu patrí aj spoločnosť Vaillant Industrial Slovakia v Trenčianskych Stankovciach, vyrábajúca hydromoduly a rúrky. Predajnou organizáciou pre slovenský trh je spoločnosť Vaillant Group Slovakia, ktorá zabezpečuje i ďalšiu starostlivosť o zákazníka a servis ponúkaných výrobkov.

Koncern Vaillant Group má vyše 140-ročnú históriu a na konte viac ako 2 000 patentov. Je lídrom a priekopníkom v oblasti vykurovacích technológií v Európe. Vo svete má 10 výrobných závodov (osem v Európe, po jednom v Turecku i v Číne) a viac než 12 000 zamestnancov. Vyrába zariadenia značiek Vaillant, Protherm, Saunier Duval, Bulex, AWB, DemirDöküm, Glow-Worm a Hermann.

Míľniky v Protherm Production2017 – Rekord: vyrobených pol milióna produktov za rok 2017

2016 – Otvorenie nového návštevníckeho centra

2015 – Otvorenie nového testovacieho centra

2013 – Vznik centrálneho logistického skladu East Hub

2011 – Odštartovala výroba závesných nekondenzačných kotlov

2005 – Špecializácia na všetky stacionárne kotly

2001 – Začlenenie do nemeckého koncernu Vaillant Group

2000 – Začiatok výroby s tromi montážnymi linkami

Výroba

Spoločnosť Protherm Production vyrába široký sortiment kotlov a zariadení na ohrev teplej vody. Ide o závesné a stacionárne, kondenzačné aj nekondenzačné kotly, elektrokotly, elektrické ohrievače na prípravu teplej vody i vnútorné jednotky tepelných čerpadiel. V závode v Skalici vznikajú produkty značiek:

Začiatok výroby v zrekonštruovaných priestoroch súčasného sídla spoločnosti sa datuje od roku 2000, kedy sa na troch výrobných linkách vyrábalo 51 000 kusov finálnych výrobkov ročne. Postupom času sa výroba kontinuálne rozrastala až do súčasnej podoby. Pribúdali nové projekty a budovali sa nové výrobné linky. V súčasnosti v závode v Skalici vzniká viac ako 710 000 produktov za rok. Široký sortiment zariadení je vyrábaný pre krajiny Európy, Ázie a Afriky. Najviac sa exportuje do Nemecka, Ruska, Belgicka, Turecka, a Talianska.

V Protherm Production sú používané najmodernejšie elektronické pracovné postupy, vďaka ktorým sa vykurovacie zariadenia na linkách montujú pomerne ľahko. Pracovný postup na LCD obrazovkách sprevádza zamestnancov celým procesom montáže, v textovej aj obrazovej forme. Tento inteligentný elektronický systém uľahčuje výrobu a pomáha vyhnúť sa chybám. Pri nesprávnom použití súčiastky nás upozorní a zastaví montáž produktu na linke.

Výrobné haly závodu v Skalici sú svetlé, čisté a nehlučné priestory. Cieľom Protherm Production je stať sa zelenou výrobou, preto investuje nemalé finančné prostriedky do ekologických riešení, inovácií a sústreďuje sa na šetrenie energie.

Vývojové centrum

Súčasťou Protherm Production je jedno z najmodernejších vývojových centier v Európe. Firma sa môže pochváliť špičkovým vývojovým centrom s výkonnými pracovnými stanicami, moderným laboratóriom a kvalitnou technikou. Členovia vývojového tímu sa primárne podieľajú na inováciách súčasných kotlov a zavádzaní nových výkonnejších modulov. Rodia sa tu nápady pre nové účinnejšie produkty, optimalizuje sa dizajn k zvýšeniu kvality pri zachovaní alebo znížení ceny s prihliadnutím na nové technológie a ich implementáciu. Navyše sa tu zdokonaľujú už existujúce kotly v rámci celej skupiny Vaillant.

Hlavnými úlohami vývojového centra fabriky Protherm Production je vývoj hydraulických modulov do kotlov, plynových kondenzačných i nekondenzačných kotlov a elektro kotlov. Nájdeme tu aj tím udržateľného inžinierstva (Sustaining Engineering) a tím projektového a produktového manažmentu. Konečná podoba výrobku vzniká vďaka úzkej spolupráci vývojových pracovníkov firmy Protherm Production s vývojármi z ostatných spoločností koncernu.

V rámci vývojového centra vznikli nedávno aj nové oddelenia. Jedným z nich je Oddelenie intelektuálneho vlastníctva, ktorého úlohou je registrovanie nových patentov. Rozšírili sme aj skupinu simulačných inžinierov, ktorú tvoria odborníci na CAE simulácie.

Vývojové centrum má v súčasnosti 63 zamestnancov. Jeho súčasťou je aj rozšírená prototypová dielňa a moderné testovacie centrum. To, čo naši vývojári navrhnú, skompletizujú v prototypovej dielni, otestujú v laboratóriu a nakoniec zavedú do sériovej výroby.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie