Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

Daikin Altherma 4 kW aj chladenie

Kód: NC-18409
€6 587,88 –23 %
56588 daikin altherma 4 kw aj chladenie
€6 587,88 –23 % €5 068 / ks
4 až 7 dní

Detailné informácie

Podrobný popis

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 4 kW a nástenná vnútorná jednotka vykurovanie aj chladenie

 

Vonkajšia jednotka:

 • unikátne COP - koeficient účinnosti
 • Toto tepelné čerpadlo je mimoriadne vhodné pre nízkoenergetické a pasívne stavby a domy
 • Napájanie: 1 fáza / 230V 
 • Vykurovací výkon: 4 kW za nominálnych podmienok.
 • 832x735x307 [š/v/h mm] 

 

Vnútorná jednotka:

 • kúrenie aj chladenie
 • 5 kW chladiaci výkon
 • udržiava príjemnú teplotu v miestnosti s rozlohou 35 - 65 m2
 • hlučnosť 26 dB
 • Nástenná vnútorná jednotka 4 kW s 3 kW záložným el.ohrievačom
 • Napájanie: 1 fáza / 230V 
 • 480x890x344  [š/v/h mm]

 

Ďalšie vlastnosti tepelného čerpadla Daikin Altherma 4 kW a nástennej vnútornej jednotky:

 

Vonkajšia jednotka:

Už na prvý pohľad je zrejmé, že vonkajšia jednotka prešla radikálnou zmenou, počnúc dizajnom, konštrukčnýmiprvkami, a tým aj zoptimalizovaním pre akékoľvek klimatické podmienky. Netradičný spôsob riešenia protimrazovej ochrany sa ponúka v podobe konceptu voľne visiaceho výmenníka tepla. Tým sa eliminuje tvorba námrazy, odpadáva potreba ohrevu kondenzačnej vaničky, čím prichádza k úspore nákladov za elektrickú energiu.
Dodatočne, modifikovaná výfuková mriežka a odstránenie bočnej mriežky z jednotky taktiež zvyšuje odolnosť Daikin Althermy pri rôznych klimatických podmienkach.
Aby sa dosiahli čo najlepšie energetické účinnosti, Daikin používa vo svojich jednotkách oveľa účinnejšie kompresory, optimalizované pre každú výkonnostnú triedu zvlášť, taktiež sa používa tlakový snímač na vyhodnotenie optimálnej potreby podchladenia počas prevádzky a tiež nový typ PCB dosiek, ktoré majú nižšiu spotrebu elektrickej energie ako pôvodné.
 
 

Vnútorná jednotka - nástenná:

Okrem vývoja v oblasti protimrazovej ochrany, optimalizácie kompresorov,konceptu voľne visiaceho výmenníka tepla sa zamerali aj na inováciu vnútorných jednotiek. Tak ako nástenný hydrobox, tak aj integrovaný dizajn ponúkajú pravý plug and play systém. Teda všetky hydraulické a elektrické komponenty sú už súčasťou jednotky, čím sa stáva inštalácia veľmi jednoduchou.
V neposlednom rade opláštenie, teda kapotáž, bola taktiež podrobená úpravám, stabilita hydroboxu je oveľa vyššia, vďaka čomu je práca s ním oveľa jednoduchšia. Nástenná vnútorná jednotka bola redizajnovaná pre modernejší a nadčasový vzhľad. Súčasným hitom je minimalizácia rozmerov technických zariadení pri zachovaní ich maximálnej účinnosti a funkčnosti. Kompaktné opláštenie s rozmermi 888x480x370 mm je toho dôkazom.
Bonusom je servisný prístup spredu ku všetkým hydraulickým komponentom a PCB doske, bez akejkoľvek potreby bočného servisného prístupu. Nástenný hydrobox je možné napojiť na vykurovaciu sústavu, zásobník TPV ako aj na solárnu sústavu. V kombinácii s našími Daikin zásobníkmi tepla, ktoré sú dostupné vo veľkostiach 150 až 300 litrov, je možné maximum solárnej energie využiť na podporu tepelného čerpadla pri výrobe TPV.

Dodatočné parametre

Kategória: Daikin
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 30 kg

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

O spoločnosti 

„Usilujeme sa o udržateľný rast a udržateľnú spoločnosť pomocou špičkových technológií a mimoriadnych ľudských zdrojov“- Masanori Togawa, Prezident a CEO, Daikin Industries, Ltd.

Vzduch je dôležitý pre našu existenciu a naša úloha pri jeho ochrane naberá na dôležitosti. Od roku 1924 máme neutíchajúcu túžbu prekonávať stále komplexnejšie výzvy ohľadom vzduchu, aby sme sa stali lídrom vo výrobe klimatizačných zariadení. Využívaním inovatívnej technológie ponúkame špičkové produkty a systémové riešenia, aby sme ľuďom vo všetkých kútoch sveta dodali komfortné a udržateľné vnútorné prostredia.

To je a vždy bude poslaním spoločnosti Daikin.

Daikin Europe N.V.

Daikin Europe N.V. (DENV), ako úplne vlastnená dcérska firma spoločnosti Daikin Industries Limited, zastupuje riadenie, vývoj, výrobu a predaj spoločnosti Daikin v Európe, na Strednom východe a v Afrike. So sídlom v belgickom Ostende máme európske výrobné závody v Plzni a Brne (Česká republika), Güglingene (Nemecko) a Hendeku (Turecko).

V súčasnosti sa môže skupina Daikin Europe pochváliť silnou predajnou sieťou 17 pobočiek, 4 oddeleniami predaja a celu sieťou nezávislých distribútorov a predajných miest vo viac než 50 krajinách v celej Európe, na Strednom východe a v Afrike (EMEA).

 

Daikin logo

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.