Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK
4 položiek celkom
77870 viessmann vitodens 100 w 3 2 11 kw 300 l zasobnik regulacia
–20 %
€3 341,60

Zostava Viessmann Vitodens 100-W, 11 kW + Viessmann Vitodens 100-W - nástenný...

Z022957
77873 viessmann vitodens 100 w 3 2 19 kw 300 l zasobnik regulacia
–20 %
€3 484,80

Zostava Viessmann Vitodens 100-W, 19 kW + Viessmann Vitodens...

Z022958
77876 viessmann vitodens 100 w 3 2 25 kw 300 l zasobnik regulacia
–20 %
€3 547,20

Zostava Viessmann Vitodens 100-W, 25 kW + Viessmann Vitodens...

Z022959
77879 viessmann vitodens 100 w 3 2 32 kw 300 l zasobnik regulacia
–20 %
€3 571,40

Zostava Viessmann Vitodens 100-W, 32 kW + Viessmann Vitodens...

Z022960

Nástenný plynový kondenzačný kotol Vitodens sa ideálne hodí do bytov alebo rodinných domov. Bez problémov sa dá namontovať na stenu do kútov kúpeľní alebo tiež komôr. Vitodens nájde svoje miesto tiež nad pracovnou linkou, práčkou alebo sušičkou. Pre niekoho, kto si potrpí na šetrnosť a dlhú životnosť, pripadá ako materiál do úvahy len ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ. Preto je tiež kotol Vitodens vybavený výhrevnou plochou Inox-Radial z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele, ktorá ponúka potrebnú spoľahlivosť a zaručuje trvalo vysoký stupeň využitia spalného tepla.

Horák MatriX-Plus boduje predovšetkým svojou efektívnou prevádzkou aj nízkymi emisiami škodlivín a hluku. Špeciálny povrch z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele MatriX je odolný voči vysokým teplotám a stará sa o spoľahlivý výkon a dlhú životnosť.Ďalšou technickou inováciou od spoločnosti Viessmann je plnoautomatická regulácia spaľovania Lambda Pro. Samočinne sa prispôsobuje všetkým druhom plynov a každému systému spalín. Takto zaisťuje čisté a účinné spaľovanie. Zahŕňa aj samočinné prispôsobenie odťahu spalín.3,5-palcový 7 segmentový displej s dotykovým ovládaním novej elektronickej platformy sa vyznačuje veľmi jednoduchou a zrozumiteľnou obsluhou a decentným dizajnom v prevedení Blackpanel. Umožňuje veľmi komfortne nastavovať vykurovacie zariadenia s priamym a/alebo so zmiešavaným vykurovacím okruhom.

ViCare na požiadanie využíva GPS funkciu mobilného telefónu a tak rozpozná vzdialenosť od vykurovacieho telesa. Ak sa nastavená vzdialenosť prekročí, teplota v miestnosti sa automaticky zníži. Systém môžete doplniť aj o termostat ViCare a tak si vychutnávať ešte väčšie pohodlie a efektívnosť.Aplikácia ViCare vám poskytuje prehľad o aktuálnom prevádzkovom stave systému vykurovania. To vám poskytuje bezpečnosť a robí pre vás všetko predvídateľnejším. Vďaka tomu si môžete naprogramovať rôzne spínacie časy pre každý deň podľa vašej potreby.Okrem toho je možné v aplikácii zvoliť normálny alebo párty-režim. Párty-režim vám vie predĺžiť dobu vykurovania, keď máte dlhšiu oslavu s hosťami a chcete udržiavať dlhšie teplo. K dispozícii je tiež režim úspory rýchlej voľby. Znižuje teplotu keď ste mimo domu. Nehovoriac o jednorázovom nabíjaní horúcej vody, ak si chcete vziať dlhý kúpeľ.Okrem toho aplikácia ViCare ponúka automatické správy s aktuálnym popisom stavu vášho zariadenia. Týmto spôsobom viete včas identifikovať, či existuje problém alebo či je všetko v poriadku.
Možné chybové hlásenia sú ľahko rozpoznateľné. Pretože aplikácia ViCare funguje prostredníctvom systému semafórov: Zelená-Všetko je v poriadku.Žltá-Je potrebná údržba.Červená-Vyskytol sa problém.

Výhodné obstarávacie náklady – spoľahlivá prevádzka. Cenovo atraktívny zásobník Vitocell je k dispozícii farebne zladený so stacionárnou inštaláciou na podlahu.
VÝHODY:
-Stacionárny nepriamoohrevný ohrievač vody s jedným vymenníkom
-Ohrev celého obsahu vody ohrevnou špirálou vedenou hlboko až na dno zásobníka
-Spodný primárný výmeník inštalovaný až na dno nádrže
-Nízke tepelné strany vďaka dokonalej celoplošnej izolácii
-Opláštenie izolácie odolné voči mechanickému a chemickému opotrebeniu
-Proti korózii chránená nádoba zásobníka z ocele s ochranným emailom Ceraprotect
-Prídavná katodická ochrana pomocou horčíkovej anódy, anóda na cudzí prúd je k dispozícii ako voliteľné príslušenstvo
-Prírubový zaslepený otvor pre zabudovanie el. špirály, na údržbu a čistenie nádrže
-Otvor pre závitovú elektrickú špirálu
-Jímka pre teplomer
-Jímka pre zabudovanie snímača teploty
-Zabudovaný poistný a vypúšťací ventil
-Vývod pre cirkuláciu TUV
-Zabudované výškovo nastaviteľné nožičky
-Zariadenie splňuje EU normy pre ECO Design - energetická trieda B

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.