Buderus Logamax plus GB 192 - 25i - biely

Buderus Logamax plus GB 192 - 25i - biely
Naša cena s DPH:
1 959,36 €
Naša cena bez DPH:
1 632,80 €
Cenníková cena s DPH:
2 449,20 €
Ušetríte:
489,84 €
Zľava obchodu VYKURUJEM.SK:
20%
Dostupnosť:
3 až 6 dni
Katalógové číslo:
7736701308
ks

 
Popis tovaru

Logamax plus GB192-25i, biely
- kondenzačný plynový kotol s možnosťou pripojenia zásobníka
- výkon: 25 kW
 

Výhody :

 • Logamax plus GB192i prispôsobí výkon horáka potrebe tepla a keď je potrebný nižší vykurovací výkon, vypne sa. Spotrebuje tak výnimočne málo energie – aj v pohotovostnom režime určuje kritériá veľmi nízkymi hodnotami spotreby.
 • ako nástenné plynové kondenzačné zariadenie potrebuje Logamax plus GB192i len veľmi málo miesta. Jeho prípojky sú kompatibilné s prípojkami predchádzajúcich modelov, takže je rýchlo a bez veľkej námahy nainštalovaný. S dotykovým displejom a samovysvetľujúcou ovládacou jednotkou Logamatic RC310 je ovládanie zariadenia hračka
 • vďaka nízkej spotrebe energie a vysokej energetickej účinnosti Logamax plus GB192i výrazne znižuje CO2 emisie vašej domácnosti
 • Logamax plus GB192i je vďaka zabudovateľnému príslušenstvu pripravené na pripojenie k internetu a ovládanie cez smartfón
 • energetická účinnosť vykurovania priestoru v závislosti od ročného obdobia až 94%
 • elektronicky riadené čerpadlo triedy A
 • integrovaný trojcestný ventil
 • možnosť výberu bielej alebo čiernej farby
 
Technika, ktorá vás očarí
Čiernobiely dizajn predného panela z titánového skla vás okúzli hneď na prvý pohľad. Tento pre Buderus špeciálne vyvinutý materiál je čistý, pevný a odolný voči prasknutiu. Aj po rokoch používania si tento materiál zachová svoju vysokú kvalitu, pretože sa na ňom neprejavia žiadne známky opotrebenia a jeho čistenie je mimoriadne jednoduché.
 
Elegantný dizajn aj vnútri
Dokonale navrhnutý dizajn je vyrobený z vysoko kvalitných materiálov a dopĺňa ho prehľadný interiér. Predný panel je zrezaný v uhle, takže všetky vnútorné komponenty sú okamžite viditeľné a ľahko prístupné. Farebné a ľahko prístupné elektrické svorky robia inštaláciu a údržbu jednoduchou, rýchlou a efektívnou z hľadiska nákladov.
 
Dotyková technológia
Ovládacia jednotka s dotykovým displejom pre štandardné nastavenia je integrovaná do predného panela. Rozšírené nastavenia systému nájdete v ovládacej jednotke Logamatic RC300, ktorá je ukrytá za predným krytom. Ovládacia jednotka prispôsobuje výkon kotla na základe skutočnej požiadavky na teplo a tým šetrí palivo v porovnaní s konvenčnými riadiacimi jednotkami. Aj vďaka tomu sa chráni životné prostredie, znižujú sa náklady na energiu a zaisťuje sa maximálny tepelný komfort. Programovacia jednotka môže byť pre ešte väčšie pohodlie nainštalovaná aj v obytnom priestore.
 
Jednoduchá inštalácia
Vzhľadom k tomu, že pripojenia hydrauliky, zemného plynu a spalín z kotla Logamax plus GB192i sú zhodné s pripojeniami predchádzajúcich modelov značky Buderus*, nie je nutné tieto pripojenia upravovať. To robí inštaláciu veľmi pohodlnou, jednoduchou a rýchlou.
 
Čistý výkon
Inovatívna technológia od základu: špeciálne vyvinutá technológia ALU plus úpravy povrchu zabraňuje ukladaniu nečistôt a zabezpečuje
dlhú životnosť zariadenia a nízke servisné náklady. Miliónkrát osvedčený výmenník tepla je pre servisného technika ľahko prístupný a je ho možné rýchlo a pohodlne vyčistiť.
 
 
Technické parametre:
 
 • Menovitý vykurovací výkon: 25 kW
 • Účinnosť: 94 %
 • Hmotnosť: 45,6 kg
 • Rozmer (v/š/h): 735 x 520 x 425 mm

Diskusia


Tovar ešte nebol recenzovaný, buďte prvý.

 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.