Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

IDEAL STANDARD

Webová stránka značky: IDEAL STANDARD

O spoločnosti 

História spoločnosti sa začala datovať pred 140 rokmi v USA v malej továrni na výrobu liatinových toaliet a umývadiel. Založili ju dvaja írski prisťahovalci. Spoločnosť teraz sídli v Bruseli, avšak pôsobí vo viac ako 20 krajinách Európy, Stredného východu, Afriky a Latinskej Ameriky. Za dobu svojej existencie si predovšetkým na nemeckom trhu vybudovala silnú a stabilnú pozíciu v oblasti sanitárnej techniky. Ideal Standard venuje veľkú pozornosť inovácii a vývoji.

V roku 1969 uviedli na trh, ako prvý výrobca, závesné WC, v roku 1970 prvú kartušu s keramickými diskami. Spoločnosť tiež ako prvá predstavila sanitárny akrylát ako materiál na výrobu vaní.

Ambíciou spoločnosti Ideal Standard je posilňovať povedomie obľúbenej značky a dodávať zákazníkom inovatívne produkty za dostupné ceny. Vo svojej politike na ochranu životného prostredia vyžaduje, aby všetky výrobné závody pôsobili v súlade s miestnymi aj európskymi predpismi a normami. Cieľom je minimalizovať dopad výroby na životné prostredie a preto neustále zlepšujú svoju politiku ochrany životného prostredia.

Hodnoty Ideal Standard

Renomovaná značka Ideal Standard stavia svoj úspech na niekoľkých dôležitých hodnotách. Ťaží z mnohoročných znalostí a skúseností, veľký dôraz kladie na funkčnú dokonalosť, estetickú krásu aj budovanie dôvery.

Líder v modernom živote

Ideal Standard prináša do sveta sanitárnej techniky mnohoročné znalosti, šikovnosť a skúsenosti. Produkty navrhuje tak, aby vyhovovali potrebám zákazníkov.

Spolupracuje s poprednými univerzitami, architektmi, mestskými designérmi a stavebnými firmami po celom svete.

Večná hodnota designu

Design hrá u značky Ideal Standard dôležitú úlohu. Spolu s designérmi spája dokonalú funkčnosť výrobkov s estetickou krásou.

Rodinný prístup

Ideal Standard považuje spolupracovníkov, partnerov a zákazníkov za súčasť rozrastajúcej sa rodiny. Zameriava sa na budovanie vzťahov so zákazníkmi aj získavanie ich dôvery.

Ideal Standard

Získané designové ocenenia

Výrobky Ideal Standard získavajú pravidelne množstvo medzinárodných ocenení za kvalitu a design.

designové ocenenia Ideal Standard

Designéri Ideal Standard

Výrobca spolupracuje už viac ako 40 rokov s najlepšími európskymi designérmi. Títo renomovaní umelci premietajú svoju kreativitu do všetkých produktov, a výsledkom sú tak štýlové vodovodné batérie, sanitárna keramika aj ostatné vybavenie do kúpeľne.

Designéri Ideal Standard

Žiadne produkty značky IDEAL STANDARD sa nenašli...
Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.