Internetový veľkoobchod VYKURUJEM.SK

REGULUS

Webová stránka značky: REGULUS

O spoločnosti 

História

Regulus bol založený roku 1992 v Prahe a od tej doby sa podarilo vybudovať stabilnú českú firmu, ktorá dnes celkovo zamestnáva, i vo svojich dcériných spoločnostiach cez 120 vynikajúcich odborníkov a kvalifikovaných pracovníkov. Napriek tomu sa darí v pracovnom kolektíve udržať priateľské vzťahy rodinnej firmy, ktoré majú veľmi dobrý vplyv na vynikajúcu kvalitu našich výrobkov a služieb.

Odborný technický servis

Vďaka nášmu tímu odborníkov na alternatívne energie sme dokázali navrhnúť a realizovať veľký počet projektov pre rodinné domy i veľkých projektov podľa individuálnych požiadaviek našich zákazníkov. Stali sme sa tak jednou z najvýznamnejších spoločností v odbore.

Kvalita

V roku 2006 firma Regulus s.r.o zaviedla a udržuje systém managementu kvality splňujúceho požiadavky ČSN EN ISO 9001:2009, viď Certifikát ČSN EN ISO 9001:2009. Každý výrobok je v rámci výrobného procesu kontrolovaný, eventuálne plne testovaný.
V roku 2012 firma získala značku kvality Q-LABEL na všetky tepelné čerpadlá CTC. Od júna 2017 sú tepelné čerpadlá ako jedny z prvých v ČR certifikované dobrovoľnou a nezávislou európskou certifikačnou značkou HP KEYMARK, ktorá nahrádza Q-label aj ďalšie národné (napr. francúzske alebo britské) značky kvality.

Spolupráca so svetovými výrobcami

Pod značkou Regulus uvádzame na trh i výrobky významných svetových výrobcov. Vďaka naším vlastným skúšobniam môžeme vykonávať testy nových výrobkov. Preto môžeme na základe vlastných skúšok a meraní garantovať vysokú kvalitu a spoľahlivosť výrobkov, ktoré zaraďujeme do nášho sortimentu.

Vývoj vlastných výrobkov

Naše dlhoročné skúsenosti v odbore využívame pre vývoj vlastných výrobkov, ktoré najlepšie zodpovedajú požiadavkám našich zákazníkov. Niektoré naše výrobky sú dokonca patentovo chránené v tuzemsku i v zahraničí.

Naša výroba

Naša dlhodobá spolupráca s českým výrobcom plynových kotlov dospela až k tomu, že dnes je firma Ligas 100% dcérskou spoločnosťou firmy Regulus a namiesto plynových kotlov vyrába naše výrobky. Vďaka tomu môžeme výrazne zvýšiť investície do vlastnej výroby, aby sme mohli ponúkať kvalitné výrobky za priaznivé ceny. Ako jedna z mála európskych firiem vyrábame vlastné vákuové trubicové kolektory v Európe.  V roku 2019 sa názov zmenil na REGULUS Production s.r.o. a sídlo sa presťahovalo do väčších priestorov v Stráži nad Nisou.

Sieť montážnych a servisných firiem

Široká sieť našich certifikovaných montážnych firiem je zárukou toho, že vám vždy bude niekdo nablízku pre realizáciu vašich požiadaviek. Naši montážni a servisní partneri prechádzajú odborným školením a sú zárukou toho, že váš systém bude správne namontovaný a bude efektívne fungovať.

Pružné dodávky

Vďaka nášmu modernému skladovému hospodárstvu pružne zásobujeme našich odberateľov. Ak si tovar objednáte dnes dopoludnia, tak Vám bude doručený nasledujúci pracovný deň kamkoľvek v Čechách i na Slovensku.

Zahraniční zákazníci

V roku 1997 sme založili dcérsku spoločnosť Regulus-Technik s.r.o. v Prešove na Slovensku.
Okrem českého a slovenského trhu máme tiež stále väčší počet zákazníkov v mnohých európskych i mimoeurópskych krajinách (Taliansko, Španielsko, Francúzsko, Nemecko, Švajčiarsko, Holandsko, Veľká Británia, Írsko, Švédsko, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko, Srbsko, Čierna Hora, Bulharsko, Rusko, Pobaltské republiky, USA, Uruguay, Alžírsko…) a náš objem exportu stále rastie. V roku 2013 sme založili ďalšie dcérske spoločnosti REGULUS POLSKA v Poľsku a Regulus Romtherm v Rumunsku, v roku 2018 Regulus Wärmetechnik v Nemecku.

Informovanosť

Najmodernejšie výrobky a technológie vyžadujú nové znalosti. Sme schopní vybaviť našich zákazníkov technickými listmi a návodmi a v našom školiacom stredisku zákazníkov odborne vyškoliť.

Budúcnosť

Regulus je dynamicky rastúca spoločnosť, ktorá investuje do vývoja nových výrobkov a technológií. Snažíme sa stále zlepšovať servis naším zákazníkom a poskytovať lepšie služby. Našim cieľom je ponúkať kvalitné výrobky za prijateľné ceny s kvalitným technickým servisom. Vďaka tomu budú naše systémy vždy správne a efektívne fungovať a prinášať úspory svojim majiteľom. 

Regulus I Tepelná čerpadla, solární ohřev vody: Nové logo Regulus

5 položiek celkom
29561 regulus tp 07
Regulus TP 07
Predaj skončil
€59,26

Programovateľný izbový termostat TP07  Termostat TP07 umožňuje nastaviť...

8180
28382 regulus tp 18
Regulus TP 18
Predaj skončil
€34,68

Elektronický izbový termostat TP18  Jednoduchý elektronický izbový...

7355
27128 regulus tp 39
Regulus TP 39
Predaj skončil
€39,99

Elektronický izbový termostat TP39  Jednoduchý elektronický izbový...

6299
7634 regulus tp 69
Regulus TP 69
Predaj skončil
€40,87

Izbový elektronický termostat Regulus TP69 Jednoduchý elektronický izbový...

11583
25949 regulus tp08
–44 %
Regulus TP08
Predaj skončil
€49,44

Programovateľný izbový termostat TP08  Programovateľný izbový termostat...

6 298

Stránka 1 z 1 - 5 položiek celkom

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz.