Viessmann Vitodens 100-W, 26 kW, TÚV

Viessmann Vitodens 100-W, 26 kW, TÚV
Naša cena s DPH:
1 507,50 €
Naša cena bez DPH:
1 256,25 €
Cenníková cena s DPH:
2 250,00 €
Ušetríte:
742,50 €
Zľava obchodu VYKURUJEM.SK:
33%
Dostupnosť:
3 až 6 dni
Katalógové číslo:
B1KC021
ks

    
Popis tovaru

Nástenný plynový kondenzačný kotol Viessmann Vitodens 100-W (WB1C)  s modulovaným cylindrickým horákom MatriX  a výhrevnou plochou Inox-Radial pre prevádzku  závislú ako aj nezávislú na vonkajšom vzduchu.

 

Menovitý tepelný výkon: 4,7 až 26 kW

 

Kotly Vitodens 100-W sa dodávajú upravené pre zemný plyn. Prestavovaciu sadu pre skvapalnený plyn je možné dodať na požiadanie.

 

Kotly Vitodens 100-W sú preskúšané a schválené pre zemný a skvapalnený plyn podľa normy EN 437

 

VITODENS 100-W

 

Efektívny, s dlhou životnosťou, cenovo atraktívny

Hľadáte moderné nástenné zariadenie mimoriadne priaznivým pomerom cena/výkon – a to bez toho, aby ste museli robiť kompromisy v kvalite? Vitodens 100-W predstavuje tú správnu odpoveď a riešenie. Vhodný model a vyhotovenie nájdete pre všetky výkony aj aplikácie.

 

Spoľahlivosť a dlhá životnosť – Made in Germany

Ako veľkosériový výrobca s dlhoročnými skúsenosťami vo výrobe nástenných kotlov vieme, čo je dôležité. Aj cenovo mimoriadne atraktívny kotol Vitodens 100-W dôsledne spĺňa naše nároky na kvalitu produktov a výkon. Preto sú nástenné kotly firmy Viessmann  nielen synonymom inovatívnej techniky, ale najmä spoľahlivosti a dlhej životnosti.

 

Jednoduchá výmena

Jednoduchá adaptácia na existujúce inštalácie vďaka dostatočnému odstupu prípojok 125 mm od steny.

 

Dlhá životnosť vďaka tkanivu MatriX

Modulovaný cylindrický horák  MatriX ponúka vďaka tkanivu MatriX z ušlachtilej nehrdzavejúcej ocele istotu do budúcnosti. Vďaka vlastné mu vývoju sme optimálne zosúladili horák a teplovýmennú plochu.

 

Mimoriadne nenáročný na servis a údržbu

Hydraulická jednotka AquaBloc s multikonektorovým systémom: Všetky údržbovo relevantné komponenty sú prístupné a vymeniteľné spredu.

 

Jeden z najmenších a najtichších kotlov v tomto segmente

Jeho veľmi kompaktné rozmery a minimálna prevádzková hlučnosť umožňujú jednoduchú integráciu do obytných priestorov.

 

Montážne diely

Pre vodné a plynové prípoje sú k dispozícii montážne komponenty s jednotlivými armatúrami pre pohodlné servisné práce a údržbu. Na optické zakončenie zariadenia je ako príslušenstvo k dispozícii kryt v rovnakom dizajne.
 
 
 • Nástenný držiak
 • Jednotlivé armatúry

Diskusia


Tovar ešte nebol recenzovaný, buďte prvý.Diskusia • Autor:
  Patrik
  Dátum:
  19. 10. 2020

  Poprosím o cenu Expaznej nádrže pre vitodens 100
 • Autor:
  Atria.sk
  Dátum:
  20. 10. 2020

  Dobrý deň, mrzí ma to, ale toto u nás nemáme dostupné. Pekný deň.
 • Autor:
  Roman
  Dátum:
  29. 6. 2018

  DObry den. Aka velka je intergovana expanzna nadoba pre vykurovanie v kotli vitodens 100? Dakujem
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  29. 6. 2018

  Dobrý deň, membránová tlaková expanzná nádoba má objem 8 l. Pekný deň.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  16. 2. 2017

  Dobry den, Termostat bezdrotovy Vitotrol 100A Pripojovacia sada adapter 60/100 - 60/60 (dal mi objednavkove cislo 7418012 - neviem ci pomoze) - do uz existujuceho komina(v sucasnosti mame kondenzacny kotol) Filter TF1 - 1" s magnetom Prepojovacia sada medzi kotlom a zasobnikom - 4 nerezove vlnovcove nerezove trubky(asi uz sucastou kotla?) Cerpadlo na kondenz Expanzomat 12L na TUV Este sa chcem spytat ci nespolupracujete s niekym kto by ten kotol aj namontoval/sprevadzkoval, mozno by to bolo pre nas vyhodnejsie riesit vsetko s vami. Dakujem
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  16. 2. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale Vitorol 100A nemáme v ponuke. Pripojovaciu sadu 60/100-60/60 neviem čo myslíte, na Viessmann sa nedáva už žiadny adaptér, ale priamo dymovod. Total filter nájdete na našej internetovej stránke: https://www.atria.sk/total-filter-tf1-1/ Prepojovacia sada je súčasťou. Žiaľ, čerpadlo na kondenz nepredávame. Expanznú nádobu na TUV nájdete na našej internetovej stránke: https://www.atria.sk/expanzna-nadoba-8-litrova-8-bar/ buď 8 alebo az 18 l, 12l žiaľ nemáme. Pekný deň.
 • Autor:
  Pavol
  Dátum:
  22. 11. 2016

  Zdravim Vas, chcem Vas poprosit o doplnenie informacii o cene komina pre tento kotol (kotol bude na stene, cez ktoru je otvor na komin vodorovny so zemou a stena ma 50cm) + snimac vonkajsej teploty pre ekvitermicku regulaciu + interierovy regulator pre snimanie vnutonej teploty a nastavovanie rezimov kotla. Toto vsetko potrebujeme naraz. Ak by som to v pondelok objednal, som z KE, kedy budem mat tieto veci doma? Dakujem
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  22. 11. 2016

  Dobrý deň. Kotol by mohol byť budúci týždeň. Dymovod nájdete na našej internetovej stránke: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kondenzacne-kotly/odtahy-spalin-dymovody/klasicky-dymovod-80mm/ snímač https://www.atria.sk/viessmann-snimac-vonkajsiej-teploty/ a napr termostat https://www.atria.sk/salus-eurotemp-091fl/ Pekný deň.


 
 
Kontakty
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.
phone0917 133 662 emailinfo@atria.sk Odoslať otázku cez klasický formulár.

Správa bola odoslaná

V krátkom čase Vás budeme kontaktovať

ZAVRIEŤ