t - kusy

T kus pre systém kúrenia svojpomocneT - kusy pre systém svojpomocného kúrenia, alebo montáž pitnej vody

Rozoberatelné T kusy. Slúžia na spájanie polybutylénového potrubia medeného potrubia. Použitie je možné na radiatorové kúrenie, pitnú vodu a podlahové vykurovanie. Vnútorné čeľuste zachytia potrubie a neumožnia jeho vysunutie. Pri demontáži stačí spojku špeciálnym náradim odomknúť a potrubie vybrať. T kusy predovšetkým slúžia na pridanie dalšiej odbočky z trasy kúrenia, či už pod radiátor, alebo pre viacej odberných miest na pitnú vodu.
Zoradenie:


 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  10. 2. 2017

  Dobrý deň. Viete mi prosím niekto potvrdiť /vyvrátiť či je v poriadku ak je tahany rozvod kúrenia V 3 i byte/5 radiátorov 16 mm plastohlinik. Posledný radiator nevyhrala ako by mal. Kotol nový ,výkon cerpadla na 100% a teplota 75'C. "maestro kurenar" má presviedča že je tou 16 mm je to v poriadku A malo by to fungovať. Revizak hneď ako to zbadal sa má pýtali na počet telies a hneď povedal že posledný radiátor kúriť nebude. ....A po spustení mal bohužiaľ pravdu. Ocenil by som viac odborných názorov keďže som laik. Ďakujem
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  10. 2. 2017

  Dobrý deň. V prípade, ak to nejde cez rozdeľovač, ale cez klasické t-kusy popod radiátory, vždy tam musí byť aspoň 20 pexalpex od kotla k radiátorom a tam t-kusy 20x16x20 k jednotlivým radiátorom a úplne na konci odbočka. Pekný deň. 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.