rozdeľovače-nerezové

Nerezové a mosadzné rozdeľovače pre podlahové kúrenie a radiatorové vykurovanie

 

Rozdeľovače sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele podľa nemeckej normy DIN EN 1264-4:2009-11. Rozdeľovače je možné použiť na všetky druhy plastových potrubí, vrátane viacvrstvého potrubia a medi. Rozdeľovače pre podlahové kúrenie sú vybavené prietokomermi s indikátorom prietoku ( Regolux 0-5L/min ) s pamäťou a termoregulačnými ventilomi ( s pripojením M30 x 1,5 ) na každom okruhu tak, aby bolo možné regulovať každý vykurovací okruh samostatne. Krajina pôvodu: Nemecko

 

 
  Vyberte si rozdeľovač podľa druhu použitia

 

 

         
Pre podlahové
vykurovanie
Pre radiátory Termoregulačné
rozdeľovače
Plastové
rozdeľovače
alebo prejdite
na súvisiaci tovar

 

 

   Vyberte si k rozdeľovaču aj skrinku.
Zoradenie:
 • Autor:
  Matis
  Dátum:
  10. 10. 2016

  Pekny den prajem. Prave idem realizovat stenove a podlahove vykurovanie z plastohliniloveho potrubia. Potreboval by som od Vas par indormacii: 1) aka moze byt maximalna (odporucana) dlzka (alebo plocha) jedneho vykurovacieho okruhu pri pouziti potrubia 10, 12 resp. 16 mm? 2) Mozem mat subezne zapojenych 5 bezdrotovych termostatov ( viacero vykurovacich okruhov na jeden ternostat) v jednotlivych vykurovacich zonach? 3) Mohli by tato sustava termostatov byt riadena cez mobil? 4) Moze byt pre stenove a podlahove vykurovanie pouzity jeden rozdelovac, alebo je nutne riesit pre kazde osobitne? Velmi pekne vas prosim o spatnu vazbu.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  10. 10. 2016

  obrý deň. > 1, no viac ako 80 metrov by som nedával a každy jeden okruh probližne rovnaku metraž dat cca > 2. no asi myslím zonovu reguláciu, potom áno, ale musí mať rozvodnicu https://www.atria.sk/hpw-rozvodnica-230v/, viac info sem na regulaciu rozdeľovačov https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/rozdelovace-nerezove/regulacia-rozdelovacov/ > 3. no to sa dá len tento termostat https://www.atria.sk/salus-it500/ > 4. nie nie nie, su tam ine prietoky, určite podlahovku na samotny a stenovku tiež na samotny. Pekný deň. 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.