potrubia podlahové vykurovanie

Polybutylénové potrubia pre podlahové kurenie, svojpomocnú montáž

 

Polybutylén - najstarší a zatiaľ najlepšie overený materiál pre kúrenie a rozvod vody. Všetky potrubia sú vyrabané s EVOH kyslíkovou bariérou, ktorá zabraňuje prenikaniu molekúl kyslíka do samotného kúrenia. Kyslík po niakolkých rokoch sposobuje koróziu kotla a znehodnotenie kúrenia. Kyslíkovou bariérou tomuto problému predídeme.  Výrabané sú potrubia o priemere 16 a 20 mm, vačší priemer sa na podlahové kúrenie nepoužíva.
Zoradenie:


 • Autor:
  Karol
  Dátum:
  13. 3. 2017

  Dobrý. A chcem sa opytať da sa s vami stretnuť na firme v Žiline a date mi na vas kontakt aby sme sa dohodli nakolko som z B. Bystrice a nepoznam Žilinu dakujem.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  13. 3. 2017

  Dobrý deň. Číslo do kancelárie je: 0917 133 662 . Kľudne, keď budete chcieť prísť tak zavolajte ja tu som skoro stále. Poprípade, ak nás nebudete vedieť nájsť tak zavolajte a pokúsime sa Vás nejako navigovať. Pekný deň.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  31. 1. 2017

  Dobrý deň, chcel by som sa opýtať či je možné hepworth pripojiť priamo na ppr potrubie alebo potrebujem použiť šrobenie? Ďakujem za odpoveď.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  31. 1. 2017

  Dobrý deň. Nie, nemôžete napojiť priamo na ppr (to by nemuselo držať). Musíte dať prechod na závit a ďalší závit s prechodom na ppr. Pekný deň.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  23. 1. 2017

  Pekny den prajem, rad by som sa spytal na Vas system ohladom instalacie vody do rodinneho domu, konkretne typickej drevenice... Da sa u Vas vyhotovit projekt zapojenia vodovodnych trubiek, pre rodinny dom - drevenicu.., kde by trubky nebolo mozne uchytit o podlahu kvoli hydroizolacii fatrafoll, maximalne by sa trubky uchytili neskorsie pri polozeni rostov na podlahu, do samotnych rostov. Da sa tento system po navrhnuti projektu , uskutocnit aj svojpomocne? Jednalo by sa o drevenicu o rozmeroch 9x6metrov kde by vodoinstalacia bola tahana len po jednej dlhsej strane t.j. 9 metrov, plus na poschodie, kde by bol umiestneny el. bojler na teplu vodu. rad by som sa spytal ake podrobnosti a co vsetko potrebujete na pripadne konzultacie a vypracovanie navrhu. pripadne pribliznu sumu. dakujem za skoru odpoved
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  23. 1. 2017

  Dobrý deň. Na kúrenie svojpomocne sú dva typy. Buď Hepworth: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/kurenie-svojpomocne-hepworth/, len nastrkavacie spojky, cvak cvak alebo mosadzné spojky na závit https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/spojky-fitingy-na-rury/skrutkove-spoje/ a trubka https://www.atria.sk/potrubie-pex-al-pex-16-x-2/ cena bude cca rovnaká. Želáte si podlahovku, radiatory? Radiatory si musíte navrhnúť sám, neviem aké max veľkosti si prajete, alebo nám pošlite izby a ich veľkosť v metroch štvorcových a aký kotol si prajete? Pekný deň.
 • Autor:
  Jozef
  Dátum:
  25. 1. 2017

  Pekny vecer prajem, posielam Vam v prilohe, naprojektovanu vodu a kanalizaciu, a prikladam aj svoje rozklreslenie kde su zakotovane aj rozmery, bojler by som chcel mat na poschodi vo wc, a mal by byt horizontalny a uchyteny o podlahu. realizoval by som to v ceskej republike, material by som si vyzdvyhol u Vas pripadne ak by ste mi vedeli poradit firmu ktora sa zaobera touto novou metodou zapajania trubiek v ceskej republike? dakujem za skoru odpoved
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  25. 1. 2017

  Dobrý deň. Pozeral som to, a žiaľ, ale neviem Vám povedať koľko čoho budete potrebovať. Neviem kde je aký odskok, aký roh, kde dať koleno kde sa len ohne potrubie, radiátory bočné? Spodné? Pri montáži to bude úplne iné. Odporučil by som Vám s tovar objednať po troche, aby Vám neostali veci. Pekný deň.
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  17. 1. 2017

  Dobry den Planujem prerobit kurenie v rodinnom dome a premyslam o svojpomocnej instalacii pomocou systemu hep2o. Uvazujem o dvoch stupackach na kazdej strane domu jedna. Je potrebne od kotla viest sirsiu ruru a tu potom zuzit alebo staci viest uzku ruru po celej dlzke rozvodu ??? Casom planujem dorobit kotol na pevne palivo v kombinacii s akumulacnou nadrzou. Mohol by som aj na toto pripojenie pouzit system hep2o ? Dakujem
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  17. 1. 2017

  Dobrý deň. Na stupačku použijete 22 a ostatné veci s 15 takto sa to robí bežne. Systém hepworth môžete použiť aj v kombinácií s kotlom ale kotlový okruh by mal byť z kovu. Pekný deň.
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  17. 1. 2017

  Ale k plynovemu kotlu to mozem pripojit ??? Tam sa kuri na 60 C To by tie rurky mohli vydrzat
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  17. 1. 2017

  Dobrý deň. Áno môžete, vydržia to. Pekný deň. 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.