Systém HEP2O pre rozvod vody, kúrenia a podlahového vykurovania

 

 

 

 

 

 

 

 

Plnoprietokový rozoberatel'ný systém HEP2O

Hep2O je vybavený unikátnymi funkciami, ktoré robia podlahové vykurovanie ešte jednoduchším, rýchlejším a bezpečnejším pre kurenárskych inštalatérov. Je to zároveň jediný systém s technológiou rozponávania spojov a bezproblémovou demontážou a prichádza s 25 ročnou zárukou!

Bezpečná inštalácia

Pevný spoj záskate vždy vďaka Hep2O In4Sure technológii rozpoznávania spojov. Jednoducho do spojky zatlačte potrubie, zatočte s ním a ucítite zacvaknutie. Zakaždým perfektný spoj. Opätovné rozobratie je možné len s použiťím špeciálného kľúča, ktorý svojím tvarom umožní uvoľnenie potrubia.  

Flexibilita a univerziálnosť

Potrubie Hep2O prichádza v pevných kotúčoch, ale je vysoko flexibilné pre rýchlu a jednoduchú inštaláciu. Systém skvelo funguje s meďou aj plastom, preto je ideálny pre novostavby aj rekonštrukcie. K dispozícií je široká škála polybutylénových spojov pre akúkoľvek inštaláterskú prácu.

Demontáž

Spojky možno ľahko nastaviť s demontážnym systémom HepKey. Jednoducho nasadte HepKey na tvarovku pre zatlačenie goliera a vytiahnite potrubie. Tento systém zabraňuje nechcenému otvoreniu alebo nešťastnému uvoľneniu a zaisťuje že inštalácia je pevná a bezpečná.

Príklad zapojenia

Video prezentácia

Nové spoje HEP2O - jednoducho a profesionálne

HEP2O - demontáž


Zoradenie:

 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.