s plochými kolektormi

SOLÁRNE ZOSTAVY
Solárne systémy a kolektory sa najčastejšie používajú na ohrev vody na vykurovanie bazénov, skleníkov a pod. Je ich možné použiť aj na podporu vykurovania, také použitie je vhodné pre budovy s nízkoteplotným vykurovacím systémom (podlahové vykurovanie). Slnečné kolektory pokryjú 50 – 70% ročnej potreby teplej vody v domácnosti, v lete takmer úplne.


Zoradenie:
 • Autor:
  Dušan
  Dátum:
  13. 3. 2017

  Dobrý deň, mám nainštalovaný Slnečný kolektor Westech SP-S58-30 trubíc. Niektoré trubice sú poškodené. Je možné u Vás zakúpiť samostatné trubice?
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  13. 3. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale samostatné trubice v ponuke nemáme. Pekný deň.
 • Autor:
  Andrej
  Dátum:
  7. 3. 2017

  Dobrý deň prajem, chcel by som Vás poprosiť o vypracovanie cenovej ponuky na dodávku a montáž solárneho systému na základe nižšie zadaných parametrov. počet osôb v domácnosti: 4 osoby lokalita: Bratislava - časť Trnávka sklon strechy: cca 35°, orientácia na juhozápad pozn.: nám spravenú predprípravu na solárny systém v rozsahu - zásobník na teplú vodu Dražice OKC 200 NTRR/SOL, prechod z technickej miestnosti až pod strechu (2 x medená rúra 22 x 1 mm), t.z nie sú potrebné žiadne sekacie a búracie práce, celý systém sa len prepojí s jestvujúcim príslušenstvom. doplnkové požiadavky na systém: 1. dvojvetvová čerpadlová stanica príp. alternatíva 2. elektronický regulátor s možnosťou sledovania výkonu systému príp. alternatíva Poprosím o info či viete vybaviť aj štátnu dotáciu, keďže sa v blízkej dobe spúšťa kolo pre Bratislavský kraj resp. čo by to stálo ako celok t.z. vybavenie dotácie + sol. systém + montáž ďakujem za skorú odpoveď
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  7. 3. 2017

  Dobrý deň. V ponuke máme solárne sety s 2 až 5 kolektormi: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/solarne-sety-a-kolektory/s-plochymi-kolektormi/ Na 4 člennú rodinu je vhodný set s 3 kolektormi. V prípade, ak si vyberiete konkrétny, tak Vám spravíme cenovú ponuku bez zásobníka. Pekný deň.
 • Autor:
  Andrej
  Dátum:
  9. 3. 2017

  Dobrý deň prajem, rád si nechám od Vás poradiť a naceniť systém s ktorým máte dobré skúsenosti. ďakujem
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  9. 3. 2017

  Dobrý deň. Komplet tento set: https://www.atria.sk/solarne-zostavy-hewalex-3s/ bez zásobníka vody. Držiaky na strechu nájdete tu https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/solarne-sety-a-kolektory/prislusenstvo-a-kusovy-predaj/drziaky-pre-kolektory/ K tomu je potrebné ešte solárne potrubie: https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/solarne-sety-a-kolektory/solarne-dvojrury/ a nemrznúcu kvapalinu: https://www.atria.sk/termsol-nemrznuca-zmes-20-litrova/ Pekný deň.
 • Autor:
  Michal
  Dátum:
  2. 2. 2017

  dobry den, mam 180 m^2 rovnej strechy kde mozem umiestnit solarne panely. Mozte mi prosim navrhnut a vypocitat zostavu? (kolko panelov, akych, kolko energie to v priemere vyrobi za rok,atd.
 • Autor:
  stefunkom@gmail.com
  Dátum:
  2. 2. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale my predávame solar na vodu, ohrev vody.
 • Autor:
  Dušan
  Dátum:
  30. 1. 2017

  Dobrý večer viem u vás kúpiť aj samoastatnú solarnu vákuovú trubicu ? A ak ano kolko by stála
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  30. 1. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale solárnu vákuovú trubicu v ponuke nemáme. Pekný deň. 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.