regulácia rozdeľovačov

Denné a týždenné termostaty spolu s elektrotermickými hlavicami patria do skupiny výrobkov, ktorá zabezpečuje oveľa výkonnejšie a úspornejšie vykurovanie domu alebo bytu. Podlahové vykurovanie sa tak stáva viac komfortnejšie a je viac prispôsobiteľné individuálným potrebám zákazníka. Elektronické termostaty sa vyznačujú mnohými prednosťami, medzi ktoré patrí najmä individuálné regulovanie teploty v kadždej miestnosti, jednoduchá montáž a zapojenie, výhodná cena, použitie kvalitných materiálov a najmä optimalizácia spotreby energie.






 • Autor:
  Marián
  Dátum:
  23. 3. 2018

  Dobrý deň, vedel by ste mi poradiť? Mám podlahovku na jeden termostat, ale chcel by som aj do izieb termostat. Či je možné namontovať termostatické hlavice na môj rozvádzač Pipelife + termostaty na kábel alebo bezdrôtové. Do 2 izieb.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  23. 3. 2018

  Dobrý deň, budete potrebovať rozvodnicu a servá na rozdeľovač -toľko koľko máte vetiev https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/rozdelovace-nerezove/regulacia-rozdelovacov/ a termostat napr. https://www.atria.sk/euroster-q1/ Pekný deň.



 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.