Attack

Attack kondenzačné kotle, kotly s prietokovým ohrevom TUV

Plynové kondenzačné kotly, kotly ATTACK KST Plus a KZT Plus na kúrenie s prietokom TUV

 

 

Kondenzačný kotol ATTACK KST Plus a KZT Plus  s hermetickou komorou, určený na vykurovanie a ohrev teplej úžitkovej vody so zmiešavačom, alebo bez, s veľmi vysokým stupňom výkonnosti a veľmi nízkym množstvom emisií, využívajúci zemný alebo skvapalnený plyn, vybavený ovládacím mikroprocesorovým systémom.
Zoradenie:


 • Autor:
  Mária
  Dátum:
  13. 2. 2017

  Doteraz máme etážové kúrenie so spalinami do komína kotol je 25 kw máme poschodový dom a je tolko kotlov ako hviezd na nebi a potrebujeme novy aki vyberať
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  13. 2. 2017

  Dobrý deň. V ponuke už máme iba kondenzačné, napr Junkers s prietokom cena začína na 850 € https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zwb-24-1-de/ Pekný deň.
 • Autor:
  Petra
  Dátum:
  19. 12. 2016

  Dobry den. Mam zaujem o tento typ kotla Attack Electric Excellent 8, 7,5 kW je postacujuci na vykurovanie bungalov z rozlohou 100m2 obytnej plochy? V celom dome je podlahove kurenie. Dom je dobre zaizolovany. Alebo aky kotol by ste mi poradil pri ktorom by sa dalo usetrit na elektrike.dakujem
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  19. 12. 2016

  Dobrý deň. Odporučil by som Vám Salus 091 FL: https://www.atria.sk/salus-eurotemp-091fl/ Pekný deň.
 • Autor:
  Eliška
  Dátum:
  1. 12. 2016

  Dobry den. Chcel by som Vas poprosit o informaciu tykajucu sa nasledovneho produktu: Rozdelovací KT clen PR51A pre Attack KT Small Plus. Vedeli by ste mi prosi napisat rozmery tohto clena - zaujima ma najma jeho vyska (kvoli priprave instalacii kotla). Zaroven by ma zaujimala aj jeho cena a ci ho mate na sklade. Je moznost napojit oddeleny odvod spalin a privod vduchu aj bez tohto rozdelovaca, alebo je nutne ho pouzit.? Dakujem pekne za informacie. Dakujem pekne
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  1. 12. 2016

  Dobrý deň. Myslíte oddelený, že jedna rúra pôjde do komína a druhá bude nasávať z vonka cez stenu? Tak myslíte? Stojí 30, 90 s DPH. Dodanie cca niekoľko dní. Žiaľ rozmery Vám neviem povedať (ešte sme ho nepredali), nemám ho ani nafotený. Pekný deň.
 • Autor:
  Maroš
  Dátum:
  22. 11. 2016

  Dobrý deň, chcel by som sa spýtat na dvojokruhvé kurenie cez radiátory (prízemie , podkrovie) budem potrebovat rozdelovač aj s čerpadlom kedže kotol bude vzdialený od najvzdialenejšieho radiatora cca 17m alebo musím kupit rozdelovač aj s čerpadlom ? Poprípade poprosím poslat link kde ho u vás kupim , pretože našiel som rozdelovače aj s čerpadlom ale iba pre podlahové kúrenie kde sa nachádza bezp. poistka ktorá vypne ked je teplota viac ako 65 stupňov čo pri radiatoroch bude málo. Ďakujem .
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  22. 11. 2016

  Dobrý deň. Na pár radiátorov a bežný kotol Vám bude bez problémov stačiť. Kotol má sebe silné čerpadlo a na radiátory sa ani nerobí rozdeľovač s čerpadlom. Na našej stránke nájdete rozdeľovač na podlahovku, v kľude ich môžete použiť. Sú drahšie (majú akurát v sebe prietokomery) ale nie je potrebný s čerpadlom ak máte kotol s čerpadlo. https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/rozdelovace-nerezove/rozdelovace-podlahove-kurenie/ Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  24. 10. 2016

  Da sa napojit cirkulacka na attack maximus rst/rsk plus?
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  24. 10. 2016

  Dobrý deň. Žiaľ, ale v ponuke máme už len kondenzačné kotle. A neviem Vám teda odpovedať na vašu otázku.Pekný deň.
 • Autor:
  Marek
  Dátum:
  21. 10. 2016

  Rad by som si u vas objednal kotol attak rsk plus 24kw a nejake kompaibilne ovladanie .
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  21. 10. 2016

  Dobrý deň. Chcem sa Vám ospravedlniť ale pomýlil som sa tento kotol sa už žiaľ nedá objednať. ďakujem za pochopenie. Pekný deň.
 • Autor:
  Mikuláš
  Dátum:
  19. 10. 2016

  So zakúpeným tovarom som zatiaí spokojný. V prevádzke je iba krátko, uvidím ako bude fungovať po nekoľkých mesiacoch.Dizajn výrobku je sympatický, aj veľkosť i váha primeraná. Príjemne som prekvapený aj možnosťou nastavenia rôznych funkcí.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  19. 10. 2016

  Dobrý deň. Teší nás vaša spokojnosť. Prajem pekný deň. 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.