Protherm

Kondenzačné kotle Protherm Tiger Condens so vstavaným zásobníkom

 

Tiger Condens sú závesné kondenzačné plynové kotly, s jedným alebo dvomi zabudovanými nerezovými zásobníkmi teplej vody 2 x 21 l. Patentovaná technológia ISODYN2 umožňuje kotlom Tiger Condens zabezpečiť také množstvo teplej vody ako kotlom so samostatným veľkým zásobníkom. Kotol nevyžaduje žiadny ďalší priestor pre zásobník teplej vody, pretože všetky komponenty sú umiestnené v jednom boxe. Kotol má jednoduché ovládanie, založené na koncepte „Jedno tlačidlo – Jedna funkcia“. Okrem toho sa vyznačuje nízkou hlučnosťou, širokým rozsahom modulácie výkonu horáka a reguláciou podľa vonkajšej teploty – ekvitermickou reguláciou.

 
Zoradenie:


 • Autor:
  Miroslav
  Dátum:
  20. 12. 2020

  Dosluhuje nám starý plyn. kotol Protherrm Tiger prietokovy ohrev 24kW. Aký by ste odporúčali?
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  20. 12. 2020

  Dobrý deň, vhodný kondenzačný kotol môžete nájsť tu : https://www.atria.sk/bosch-condens-gc-2300i-w-22-25-c-cw-100/ prípadne ak preferujete značku protherm : https://www.atria.sk/protherm-gepard-condens-18-25-mkv/ Pekný deň.
 • Autor:
  Agata
  Dátum:
  11. 11. 2016

  Dobry den..mam starsi kotol ..tiger protherm 24(bez komina)..problem je v tom..ze normalne bezi..mam dom s prizemim a podkrovim...len radiatory na prizemi v dvoch miestnostiach ..obyvacka a kuchyna su studene...vsetky radiatory su otvorene a ovzdusnene...mohlo by ist o pikolu?..podotykam.ze ked som ju skusala .cize zvysovala a znizovala teplotu...tak kotol sa zapinal a vypinal...alebo mozte mi poradit v com by mohla byt chyba?kotol je nastaveny na jeden termostat...dakujem
 • Autor:
  Vykrujem.sk
  Dátum:
  11. 11. 2016

  Dobrý deň. Žiaľ, ale neviem Vám povedať o akú chybu by mohlo ísť (môže ísť o zlé zapojenie, zle vyregulovanie, slabé čerpadlo..). Odporučil by som Vám zavolať kúrenára. Pekný deň. 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.