Viessman

Kondenzačné plynové kotle Viessman

Plynové kondenzačné kotly Viessman na kúrenie s možnosťou pripojenia zásobníka

 

Svojím kotlom Vitodens ponúka spoločnosť Viessmann nástenný kondenzačný kotol na plyn s príkladným pomerom cena/výkon, s vysokým komfortom ohrevu vykurovacej ako aj teplej pitnej vody, kompaktnými rozmermi a nadčasovým, elegantným dizajnom. 

Pre niekoho, kto si potrpí na šetrnosť a dlhú životnosť, pripadá ako materiál do úvahy len ušľachtilá nehrdzavejúca oceľ. Preto je tiež kotol Vitodens 200-W vybavený výhrevnou plochou Inox-Radial z ušľachtilej nehrdzavejúcej ocele, ktorá ponúka potrebnú spoľahlivosť a zaručuje trvalo vysoký stupeň využitia spalného tepla. 
Zoradenie:


 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  6. 2. 2017

  Dobrý deň, chcel by som vedieť, aká je kompatibilita zásobníka eliz euro 80 T s kotlami junkers a wiessmann o výkone 26 kW až 28 kW. Vďaka za skorú odpoveď.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  6. 2. 2017

  Dobrý deň. Ku kotlu môžete dať akýkoľvek zásobník. Pekný deň.
 • Autor:
  Anna
  Dátum:
  2. 2. 2017

  Dobrý deň, v prílohe Vám zasielam kondenzačný kotol ktorý si chcem objednať a neviem aký vitotrol regulátor si mám k nej objednať. Ďakujem za informáciu
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  2. 2. 2017

  Dobrý deň. Máme dve možnosti, môžete si zakúpiť OT1: https://www.atria.sk/vitotrol-100-typ-ot1/ alebo si môžete zakúpiť akýkoľvek z tejto ponuky:https://www.atria.sk/vykurovacia-technika/izbove-termostaty-a-regulacie/programovatelne-termostaty/ Ten OT 100 dokáže plynulo regulovať výkon kotla. Tie lacnejšie len zapnúť a vypnúť. Pekný deň.
 • Autor:
  Juraj
  Dátum:
  2. 2. 2017

  Dobrý deň, ku kotlu Viessman Vitodens 200-w máme zapojený káblový termostat Vitotrol 200. Je možné ho zameniť za nejaký bezdrôtový (potrebujeme ho umiestniť do inej časti domu bez potreby naťahovania káblov). Ak je táto možnosť reálna, prosím zároveň o odporučenie takéhoto termostatu (prípadne nejakých alternatív). V zásade nepotrebujem nejaký extra programovateľný termostat (všetko viem nastaviť priamo na kotli), na termostate stačí nastavenie teploty. Ďakujem.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  2. 2. 2017

  Dobrý deň. Termostat na Vitodens 200 ani nepredávame a naše regulácie Vám tam nebudú fungovať. Pekný deň.
 • Autor:
  Štefan
  Dátum:
  16. 1. 2017

  Asi budem musiet nahradit kotol Beretta Ciao za novy turbokotol. Aky cenovo vyhodny a kvalitny s dobrym servisom v okrese Ziar nH by ste mi odporucili.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  16. 1. 2017

  Dobrý deň. V ponuke máme iba kondenzačné kotle. Servis záleží od zakúpenej značky. Pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  9. 11. 2016

  dobry den pred dvomi rokmi som spustal nove kurenie v dome, mam plynovy kondenzacny kotol viessmann vitodens 200 W ktory vytapa spodne podlazie - podlahove kurenie a vrchne podlazie radiatory, ide o to ze sme umiestnili zle termostat viesman ktory prislucha k tomuto kotlu a je napajany kablom a chcem ho odpojit a nainstalovat si bezdrotovy termostat ale povedali mi ze najlepsie by bol od viesmanu ale je dost drahy aky je vas nazor a aky by ste mi odporucili vy bezdrotovy termostat iba znacku salus a mam ekvitermiku vonkajsi snimac teploty dakujem
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  9. 11. 2016

  Dobrý deň. V tomto prípade keď ide o Vitodens 200 musíte zavolať servisnému technikovi a spýtať sa ho, či je možné pripojiť on/off termostat, pretože ja Vám neviem odpovedať. V prípade ak áno, tak si môžete zakúpiť ktorýkoľvek termostat značky Salus. Pekný deň.
 • Autor:
  Martin
  Dátum:
  13. 10. 2016

  Dobry den, je prosim mozne este doobjednat na u vas zakupeny kotol samsung saturn KDB 201 cidlo vonkajsej teploty na ekvitermiku ? Aky typ tam prosim pasuje ?
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  13. 10. 2016

  Dobrý deň. Už sme ich prestali voziť ale to čidlo, by sa možno dalo objednať, prosím ale potrebujem názov čidla alebo fotografiu. ďakujem. Pekný deň. 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.