Vaillant

Kondenzačné plynové kotle Vaillant EcoTEC pro VU a Vaillant EcoTEC plus VU. Vaillant ONLINE predaj

 

Závesný kondenzačný kotol pre vykurovanie na zemný plyn (propan) s odvodom spalín cez stenu, strechu, prípadne šachtou alebo svetlíkom.

 

Kondenzačné kotly majú v porovnaní s konvenčnými kotlami o cca 15 % menšiu spotrebu energie a obsah škodlivín CO2 a NOx je znížený na minimum. Tieto ich prednosti sa následne prejavia v znížení vlastných nákladov na vykurovanie.Zoradenie:
 • Autor:
  Laco
  Dátum:
  9. 2. 2017

  pokazilo sa mi čerpadlo v kond.plyn.kotli Vaillant ecotec plus VU INT 186/3-5 R3, kolko stojí samotné čerpadlo a kolko práca.Ďakujem, s pozdravom.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  9. 2. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale náhradné diely v ponuke nemáme. Pekný deň.
 • Autor:
  Ľubomír
  Dátum:
  1. 2. 2017

  Dobrý deň. Potreboval by som poradiť aký kotol by som mal kúpiť do rodinného domu O ozlohe cca 140m.poprosim aj cenu a čo všetko potrebujem K pripojeniu. Ďakujem
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  1. 2. 2017

  Dobrý deň. Prajete si prietok alebo zásobník? Na základe toho sa Vám pokúsim poradiť vhodný kotol. Pekný deň.
 • Autor:
  Lubomír
  Dátum:
  1. 2. 2017

  Aký je lepší?
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  1. 2. 2017

  Dobrý deň. Najlacnejšia prevádzka je prietok, voda sa ohrieva okamžite, treba ale čakať, kým dotečie od kotla k umývadlu. je vhodný pre jednu-dve osoby. Zásobník 120 l stále nahriatá voda. Vhodný pre veľkú rodinu. Pekný deň.
 • Autor:
  Lubomir
  Dátum:
  2. 2. 2017

  Ja potrebujem kotol na kúrenie... Na ohrev vody mám plynový ohrievač.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  2. 2. 2017

  Dobrý deň. Momentálne má najlepšiu cenu Junkers s 20 l zásobníkom a reguláciou zdarma: https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zsb-14-1-de-st-120-5-z-cw-100/ Pekný deň.
 • Autor:
  Mariana
  Dátum:
  26. 1. 2017

  Máme poschodový dom s rozmermi 12m*13m s podkrovím, aký veľký plynový kotol nám treba
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  26. 1. 2017

  Dobrý deň. Odporučil by som dať 20 kW minimálne. V ponuke máme už len kondenzačné kotle: https://www.atria.sk/kondenzacne-kotly/ Pekný deň.
 • Autor:
  Peter
  Dátum:
  23. 1. 2017

  Dobrý sen, dobre vybral by som niektorý z Vami ponúkaných kotlov, len čo sa týka toho zásobníka neviem či ta 300 nebude moc pokial nebude ešte solar, keby bolo nejaké riešenie napr 150 l zásobník ku ktorému sa bude dať potom pripojiť další 150 l. Vdaka za radu.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  23. 1. 2017

  Dobrý deň. Píšem Vám k poznámke, čo sa týka výberu kotla, tak z Vaillantu sa najviac predávajú akciové typy, ako je ecotecplus a ecotecpro Váš navrhnutý exclusive ani nepredávame, keďže ma vysokú cenu a nebol naň vôbec dopyt. Najviac predajný je 246/5-3 https://www.atria.sk/vaillant-vu-246-5-3-ecotec-pro-do-zasobnika/, ku ktorému je možné pripojiť solárny zásobník https://www.atria.sk/zasobnik-300-litrov/, výrobca Dražice. Alebo vyššia verzia plus https://www.atria.sk/vaillant-vu-256-5-5-ecotec-plus-do-zasobnika/. Výkon kotlov je cca 24 kW, avšak pri výbere kotla toto treba zohľadniť na začiatku, pretože neskor sa napríklad prietokový ohrev nedá prerobiť na pripojenie zásobníka. Pekný deň.
 • Autor:
  Ján
  Dátum:
  9. 12. 2016

  Pekny den prajem pozeram Vasu stranku, aj celkom zaujimave ceny produktov. Chcem vramci rekonstrukcie bytu urobit podlahove kurenie (56m2). Jedna sa o nezateplenu tehlovu bytovku. Pozeram ale, ze vacsina kotlov dostacuje na omnoho vacsie metraze objektov. Viete mi prosim poradit nejaky mensi kotlik do takehoto bytu? Aby to nebolo vykonovo premrstene, ale aj aby to stihalo. Zaujimaju ma modely bud s prietokovym ohrevom vody, alebo mensim zasobnikom. Nemusim sa bat prietokaca, ze by nestihal hriat vodu a boli by vykyvy? Tiez ma tlaci priestor v kupelni. Cize cim mensi, tym lepsie. Dakujem pekne za pripadne rady
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  9. 12. 2016

  Dobrý deň. Prietokový ohrev má vždy vysoký výkon. Kotol s prietokovým výkonom je vhodný v prípade ak domácnosti max 2- 3 ľudia. V prípade zostavy kotla so zásobníkom je možný aj nízky výkon napr.: https://www.atria.sk/junkers-cerapurcompact-zsb-14-1-de-st-120-5-z-cw-100/ Do malého bytu stačí nízky výkon, ale je potrebný aj zásobník alebo prietokový ohrev ale výkon cca 20 kW čo je dosť. Pekný deň.
 • Autor:
  Tunde
  Dátum:
  4. 11. 2016

  Chcela by som sa spytat ci kotol by sa dalo kupit aj na splatky s prislusenstvom dakujem za odpoveď
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  4. 11. 2016

  Dobrý deň. Žiaľ, ale tovar na splátky nepredávame. Prajem pekný deň. 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.