Protherm Raja/Ray so zásobníkom

Elektrické kotle Protherm Ray so zásobníkom

 

Nový elektrický kotol na vykurovanie Protherm RAY v štýle plynových závesných kotlov s mikroprocesorovým riadením s jednoduchým a prehľadným ovládaním. Kotol má závesné prevedenie s možnosťou prípravy teplej vody v externom zásobníku. Ovládací panel umožňuje zobrazovanie okamžitých hodnôt či už teploty alebo tlaku vo vykurovacom systéme alebo okamžitého výkonu kotla na displeji.
Zoradenie:
 • Autor:
  Vladimír
  Dátum:
  7. 12. 2016

  Dobrý deň, Potrebujem zabezpečiť systém vykurovania a TUV do rodinného domu. Zdroj je elektrina. Novostavba, bungalov 180m2. Systém bude podporovať aj krb na tuhé palivo. V niektorých miestnostiach chceme radiátory a vo väčšine bude podlahové kúrenie. Spotreba teplej vody pre dve rodiny (6členov). Vedeli by ste mi prosím doporučiť viacero variant riešenia aj s odôvodnením čo je na patričnej voľbe výhodou/nevýhodou? Ďakujem
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  7. 12. 2016

  Dobrý deň. V prípade, ak chcete aby zdroj bol elektrina tak Vám môžem ponúknuť Raju so zásobníkom 18 kW: https://www.atria.sk/protherm-aqua-complet-ray-18k-b120s/ Pekný deň.
 • Autor:
  Gabriela
  Dátum:
  22. 11. 2016

  Dobrý de? prajem. Chcel by som Vás poprosi o informáciu máte v ponuke elektrokotol Protherm Aqua Complet RAJA 9K + zásobník 117 l ako zostavu. Musím k tejto zostave dokúpi PROTHERM hydraulická prepojovacia sada k elektrokotlom Raja a zásobníkom 0020015570 (?o obsahuje trojcestný ventil a NTC snímač) alebo je to súčas zostavy. Ak nie je dá sa to u Vás kúpi. Ďakujem za odpoveď.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  22. 11. 2016

  Dobrý deň. V prípade, ak si objednáte zostavu. Tak je súčasťou balenia.Pekný deň. 
 
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 14.9.2020 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.
Vážený zákazník,
z dôvodu veľkého množstva objednávok sa Vám ospravedlňujeme za mierne zdržanie.