Gamatky Karma

Plynové gamatky Karma

Plynové ohrievacie gamatky Karma sú použiteľné ne vykurovanie bytov, domov, rôznych kancelárskych priestorov. Najväčšou výhodou je jednoduchá inštalácia a absencia vykurovacieho rozvodu, alebo komína. Gamatky stačí vyviesť priamo cez stenu von, hrúbka steny môže byt až 100 cm. Prevádzka gamatiek nevyžaduje ani elektrickú energiu. Gamatky je nutné ale inštalovať podľa

bezpečnostných smerníc a zásad a inštaláciu a hlavne spustenie do prevádzky by mala vykonávať

osoba na to určená.  Plynové gamatky KARMA sú technické zariadenia spadajúce pod skupinu C11, ako uzatvorený plynový spotrebič s vonkajším prívodom vzduchu a výduchom cez komínové teleso von.Zoradenie:
 • Autor:
  Radovan
  Dátum:
  10. 1. 2017

  Dobrý deň, rád by som sa opýtal na možnosť zakúpenia náhradného dielu - membrány potrebnej na reguláciu tlaku teplej vody do plynového ohrievača vody Bayard 13 BF Britony. Ohrievač je kvôli prasknutej membráne momentálne nefunkčný. Za akúkoľvek pomoc či odporúčanie vopred ďakujem.
 • Autor:
  Vykurujem.sk
  Dátum:
  10. 1. 2017

  Dobrý deň. Žiaľ, ale náhradné diely na plynové ohrievače Bayard 13 BF Britony nepredávame a neviem Vám ani poradiť kto by ich predával. Pekný deň.chat 0917 133 662 info@netvega.sk Máte otázku?
Napíšte nám správuclear
Správa bola odoslaná. ZATVORIŤ
 
 
Kontakty
Vážený zákazník,
objednávky prijaté po 20.12.2018 budú expedované po 6.1.2019. Prajeme príjemné prežitie vianočných sviatkov.
Vážený zákazník,
z technických príčin bude vybavovanie objednávok dňa 30.8.2019 pozastavené. Ospravedlňujeme sa za komplikácie.